Menu

Gelin saçı modelleri ve örnek tasarımları

Gelin saçı modelleri 2016 yılında da yine değişik stillerle karşımıza çıkıyor. Düğün yapacak çiftleri tatlı bir heyecanın sardığı muhakkaktır. Damat sadece damatlığını düşünürken, gelin ise gelinliğinin yanında saç yapımı ile de ayrıca uğraşmak zorundadır. Gelinlik kadar bir gelin için gelin saçı yaptırmak da çok önemlidir. Bununla beraber gelin saçı gelinlik seçildikten sonra bu gelinlik ile bütünlük sağlayacak bir saç modeline karar vermesi gerekir. Gelin tacı ile birlikte genellikle saçın yapılması ise seçilen kuaförlere bırakılır. Daha önce gelin belki kendi çapında küçük bir araştırma yaparak bunu kuaföre anlatabilir ancak kuaförün o saç stilini yapabilmesi belki de mümkün olmayabilir. Genellikle saçların toplanmasıyla başlayan gelin saçı yapımı, daha sonra bu toplanan saça taç da takılarak şekil verilmesine kalır. Tabi ki gelinliğin tacı da saç stilinin oluşmasında büyük oranda etkili olur. Bazen gelinler gelinliğin yanında gelin tacı istemezler ve saçlarının tüm güzelliğiyle görünmesi için çiçeklerden saçlarına süs yaparak saçlarını daz topuz yerine serbest bırakabilirler.

2016 yılında gelinler ve serbest gelin saçları

Gelin saçı modelleri 2016 yılında da yine değişik modeller yaratılmasına neden olurken, gelinlik tercihi kadar önem taşıyan saç modeli de gelinin bütünlük ile birlikte uyumlu olmasını sağlamaktadır. Bütün bunlarla birlikte gelinin saç modeli hakkında karar aşamasında iken ten rengine, saç rengine ve gelinlik modeline göre de kararını vermesi gerekmektedir. Gelin saçı modelleri 2016 yılı içerisinde bu sezon gelinin saçının yukarıya toplanması yerine derin buklelerle ve örgü detaylarıyla daha şık bir görünüm öne çıkarmaktadır. Sadeliğin ön plana çıktığı genellikle gelin tacının kullanılmadığı, saçların daha serbest bir vaziyet aldığı gelin saçları gelinler tarafından tercih edilmektedir.

bayan-gelin-saci-modelleri farkli-gelin-saci-modelleri gelin-saci-modelleri-facebook gelin-saci-modelleri-resimli gelin-saci-modelleri kadin-gelin-saci-modelleri moda-gelin-saci-modelleri trend-gelin-saci-modelleri yeni-gelin-saci-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain