Menu

Gelin saç aksesuarları ve çok güzel çeşitleri

Her genç bayanın en büyük hayallerinden birisidir rüya gibi bir düğünle dünya evine girmek. Bu özel günde her şeyin mükemmel olmasını, hiçbir şeyin bu mutlu günü gölgelememesini arzu ederiz. Bu açıdan bizler için büyük bir önem arz eden gelin saçları söz konusu mükemmeliyeti tamamlayan en önemli unsurlardandır ve düğün hazırlıklarımızın en çetrefilli bölümlerinden birisidir. Özellikle son dönemlerde gelin saçlarının güzelliğine güzellik katan gelin saç aksesuarları dolayısıyla artık bu konuyu eskisi kadar kendimize dert edinmemize gerek kalmadı.

Gelin saçları çiçek açıyor

Bir gelinin olmazsa olmazı durumunda olan çiçekler, el buketinin ardından artık evlilik merasimlerinde saç aksesuarı olarak da kullanılmaya başlandı. Özellikle son dönemlerde klasik gelin tacı ve buna benzer aksesuarların yerini almaya başlayan çiçekler, sizlere bohem bir hava katacağı gibi romantik ve masum tarafınızı ortaya çıkarma noktasında da elinizi fazlasıyla güçlendirecek. Bilhassa kır düğünleri için biçilmiş kaftan olan canlı ya da yapay çiçeklerden taç ya da saç bandı şeklinde hazırlanmış olan gelin saç aksesuarları açık ve doğal saç modellerinizle gelinliğinizi kusursuz bir biçimde tamamlayacaktır. Bununla birlikte saçınızda kullandığınız çiçeklerle gelin buketindeki çiçeklerin aynı olmasına hassasiyet gösterirseniz en mutlu gününüzde benzersiz bir bütünlük yakalayabilirsiniz.

Vintage aksesuarlar

Geçmiş dönemlerde yapılan düğün fotoğraflarını inceleme fırsatınız olduysa siz de kafes duvakların sıklıkla kullanıldığını fark etmişsinizdir. Günümüzde yaşanan “vintage” fırtınasının etkileriyle yeniden popüler hale gelmeye başlayan kafes duvaklar; zarafet ve asalet isteyen bayanlar için adeta biçilmiş bir kaftandır. Özellikle küt ya da kısa saçlı gelinler için son derece ideal gelin saç aksesuarları arasında yer alan kafes duvaklarla geçmişe doğru nostaljik ve asil bir yolculuk yapacaksınız.

bayan-gelin-sac-aksesuarlari en-guzel-gelin-sac-aksesuarlari farkli-gelin-sac-aksesuarlari gelin-sac-aksesuarlari-facebook gelin-sac-aksesuarlari-n11 gelin-sac-aksesuarlari-resimli gelin-sac-aksesuarlari guzel-gelin-sac-aksesuarlari kadin-gelin-sac-aksesuarlari yeni-gelin-sac-aksesuarlari

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain