Menu

Farklı ve güzel kolye ucu modelleri

Kadın aksesuar modasında kolyenin yeri ayrıdır. Giyilen elbiseye göre, gerdanda kullanılan en küçük detay, görünüme her zaman zenginlik katmaktadır. Kolyeler çeşitli madenlerle üretilir ve kolye ucu modelleri de buna göre şekillenir. Bazı alerjik bünyeler için altın ve gümüş vazgeçilmezdir. Altının nazardan koruduğu inancı da altın kolye ucu modellerini daha şanslı kılmaktadır. Bunun yanı sıra çelik, bakır, döküm kolye ucu modelleri de çok tutulan modeller arasındadır. Gemoloji değerli taş bilimidir. Son 20 yıldır doğal taşlar hakkında eskiye oranla daha bilgili hale geldik. Tansiyon düşüren, sakinleştiren, mide rahatsızlıklarında yatıştırıcı ve daha pek çok farklı etkiye sahip değerli taşlardan kolye ucu modelleri bulmak mümkün. Piyasada değerli taş kolye ucu furyası başladığından beri, gerçekle sahteyi ayırt etmek oldukça zorlaşmış durumda. Bu ayrımı yapmanın farklı yolları elbette var.

İşte o yollardan birkaçı

Öncelikle fiyat aralına dikkat edilmeli. Değerli taştan üretildiği söylenen bir kolye ucunun, çok ucuz olmaması gerektiği bilinmelidir.

Gerçek taşların sertifikaları satın aldığınız mağazada mutlaka vardır. Rica edip görmek isteyebilirsiniz. Zaten gerçek taş satan mağazalarda bu sertifikalar duvarda ya da stantta, müşterinin görebileceği bir yerde bulundurulmaktadır.

En garanti yöntem de aslında, bu gibi taşları bildiğiniz tanıdığınız yerden almak olacaktır.

Asla modası geçmeyen kolye ucu modeli, 12 burcun simgelerinden yapılanlarıdır.

degisik-kolye-ucu-modelleri farkli-kolye-ucu-modelleri guzel-kolye-ucu-modelleri kolye-ucu-modelleri yeni-kolye-ucu-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain