Menu

Farklı şekillerde kenar danteli örnekleri

Havlu kenarları, yatak odası için çarşaflar, perdeler için kenar danteli işlenerek daha güzel bir görünüm oluşturulur. Havlular için kullanılan kenar danteli farklı modelleri içermektedir. Yuvarlak, üçgen, kare gibi geometrik şekillere sahip olan kenar dantel örnekleri, boncuklarla da süslenebiliyor. Çiçekli, kalpli, iğne oyası gibi çeşitli kenar dantelleri bulunuyor. Genç kızların çeyizi için annelerin büyük bir titizlikle işlediği kenar dantelleri, hoş görünümleriyle göz dolduruyor.

Halkalı havlu kenarı dantelleri de en çok tercih edilenler arasındadır. Havlular için kullanıldığı gibi kenar dantel örnekleri çarşafların da uç kısımlarını süslemektedir. İster üzerinize aldığınız isterseniz yatağınızı süslemek için kullandığınız kenar dantelleri, çarşafta narin bir tasarım yaratıyor. El emeğiyle yapılan her şeyin güzel olması gibi kenar danteli örnekleri de el emeği verilen en güzel tasarımlardandır. Kültürün yansıtıldığı, her evde çok sayıda olmasa da rastlanıldığı dantel örnekleri arasında en çok kenar dantelleri görürüz. Kumaşı süsleyen, perdeyi renklendiren kenar dantelleri geleneklerimiz arasında olan ve geçmişten bu güne hala geleneğini sürdüren el işi örnekleridir.

degisik-kenar-danteli-ornekleri en-guzel-kenar-danteli-ornekleri farkli-kenar-danteli-ornekleri

DIGITAL CAMERA

harika-kenar-danteli-ornekleri kenar-danteli-ornekleri-facebook kenar-danteli-ornekleri-resimli kenar-danteli-ornekleri-tumblr kenar-danteli-ornekleri yeni-kenar-danteli-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain