Menu

Farklı gelin damat lif modeli ve örneği

yenilikçi, güzel, etkileyen ve oldukça beğenilen lif modellerinden bir tanesi, gelin damat desenli liflerdir. bunun için yüzlerce lif modeli bulunmaktadır ve her biri, çeyizlikler arasında yerini edinmektedir. aynı zamanda yapımı kolay olan fakat bazı noktalara dikkat edilmesi gereken gelin damat liflerinde, kolay unsurlar bulunmaktadır. gelin damat lif modeli nasıl yapılır konusunda;

gelinlik renginin en iyi şekilde yansıtılabilmesi için arka planın daha farklı bir renk üzerinde ele alınması gerekmektedir.

damatlığın ise, siyah tonlarında lif ipi üzerinden seçilmelidir,

gelinin duvağı ve damadın papyonuna kadar her türlü ince ayrıntı düşünülmelidir.

gelin ve damat üzerindeki tenlerinin renginin verilmesi içinde uygun lif ipi alınmalıdır.

malzemeler alındığında artık diğer önemli aşamalara geçilebilmektedir. oda öncelikle gelin damat deseninin yer alacağı arka plan liflerinin örülmeye başlamasıdır. bu beyazı ve siyahı etkilemeyecek her renkte olabilmektedir. rengin canlı olması da daha hoş bir modelin oluşmasını sağlayacaktır. gelin damat lif modeli nasıl yapılır konusunda ayrıca, gelin ve damadın saçlarının renkleri de unutulmamalıdır.

gelin ve damadın lif üzerindeki duruşları

burada esas noktalardan bir tanesi, lifin üzerinde duran gelin damat desenindeki duruştur. gelin damat lif modeli nasıl yapılır hususunda, farklı poz modelleri ele alınabilir. gelin önde ve damadın vücudunun bir kısmı arkada olarak bir poz üzerinde desen alınabilir. el ele bir görüntü verilebilir. ayrıca gelinin elinde çiçeğe varken, damat ise geline arkadan sarılabilir.

degisik-gelin-damat-lif-modeli-ve-ornegi en-guzel-gelin-damat-lif-modeli-ve-ornegi farkli-gelin-damat-lif-modeli-ve-ornegi gelin-damat-lif-modeli-ve-ornegi-facebook gelin-damat-lif-modeli-ve-ornegi-resimli gelin-damat-lif-modeli-ve-ornegi-tumblr gelin-damat-lif-modeli-ve-ornegi guzel-gelin-damat-lif-modeli-ve-ornegi harika-gelin-damat-lif-modeli-ve-ornegi yeni-gelin-damat-lif-modeli-ve-ornegi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain