Menu

Farklı dekoratif köşe takımı modelleri

Salonunda samimi bir ortamdan yana olanlar için en iyi seçimlerden olan köşe takımları, odada daha az yer kaplamakta ve temizleme bakımından kolaylık sağlamaktadır. İstikbal köşe takımı modelleri 2016 yılına iddialı ve çarpıcı renkleriyle giriyor.

Farklı konsept ve renklere sahip olan köşe takımlarıyla salonlarınız nadide tasarımlara şahitlik edecek. Star s köşe takımını müşterilerine sunan istikbal, star s köşe uzanmalı takımıyla gülkurusu renginde ve star s köşe takımı modeliyle sarı ve farklı tonlarla 2016 yılında beğeni toplayacağa benziyor. Aynı zamanda fieri köşe takımıyla sırt dayanma bölümü de ekleyen modelin daha yumuşak olması rahatlığına düşkün olanların seçimi olacağa benziyor. İstikbal köşe takımları arasında bulunan fieri sıra dışı olarak değerlendirilmekte ve mavi, fuşya, koyu mavi, vizon gibi renkleriyle sunuluyor.

Tüm aileyi bir araya getiren, sıcak bir ortam yaratan ve rahatlığıyla herkesin en sevdiği köşe olmasını sağlayan istikbal köşe takımı mobilyaları arasına 2016 yılında giren en yeni üyelerden bir diğeriyse istikbal perla köşe takımıdır.

dekoratif-kose-takimi-modelleri-facebook dekoratif-kose-takimi-modelleri-resimli dekoratif-kose-takimi-modelleri-tumblr dekoratif-kose-takimi-modelleri yeni-dekoratif-kose-takimi-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain