Menu

facebook örgü battaniye modellerini paylaşıyoruz

internetten binlerce insanın paylaşım yaptığı facebook örgü battaniye modelleri konusunda bir çok seçenek bulmanıza imkan tanıyan oldukça geniş bir paylaşım ağı. örgüye başlarken size oldukça yardım olacak bu sitenin yanında yapmanız gereken bir kaç başlık daha var. eğer bu işe girişmek ve el emeğiniz ile yeteneğiniz konuşturmak istiyorsanız ihtiyacınız olanlar bu başlıkta.

örgüye başlamadan önce ipleri tanımak gerekir. iplerin kalınlığı ve özelliği farklı farklıdır. yapmak istediğiniz örgünün ne olduğuna bağlı olarak ip almalısınız. mesela hırka örmek istiyorsanız çok ince ip kullanamazsınız. hem çok vakit alır, hem de hırka işlevini göremeyebilir. arama yaptığınız zaman bulacağınız facebook örgü battaniye çeşitleri de özel iplik çeşitlerini kullanmayı gerektirmektedir. eğer bu iplik çeşitlerini tercih etmezseniz yaptığınız iş çok kısa sürede kullanılmaz duruma gelebilir.

ip çeşitleri fazlası ile mevcuttur. bunlar arasından örmek istediğiniz ürüne uygun bir çeşit ip almanız gerekmektedir. başlarken bir diğer önemli nokta da örme aracınızdır. bu örme araçlarının numaraları bulunmaktadır. ipinize uygun kalınlıkta şiş veya tığ seçmelisiniz. aksi takdirde örerken zorluk çekebilirsiniz. çıkarmak istediğiniz model istediğiniz gibi ortaya çıkmayabilir.

battaniye örerken hangi ürünler gerekecektir ?

şiş koruyucu

işaretleme iğnesi

ilmek tutucu

paylaşımları ile facebook örgü battaniye işi yapmayı sevenlerin mutluluk kaynağına dönüşmüş durumda. kişiler yaptıkları işleri buradan rahatlıkla paylaşabilmekte. siz de bu mutluluğu yaşayabilirsiniz.

basit-orgu-battaniye-modelleri cok-guzel-orgu-battaniye-modelleri derya-baykal-orgu-battaniye-modelleri kolay-orgu-battaniye-modelleri orgu-battaniye-modelleri-kolay orgu-battaniye-modelleri sik-orgu-battaniye-modelleri yepyeni-orgu-battaniye-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain