Menu

Evde oyuncak araba nasıl yapılır? Öğren ve sende çocuğuna yap

Çocuklarının kimyasal oyuncaklarla oynamasını istemeyen bilinçli ebeveynler ve masraftan kaçınmak isteyen tutumlu ebeveynler için hazırladığımız bu yazıda evde oyuncak araba nasıl yapılır sorusunun yanıtını açıklayacağız.

Evde oyuncak araba nasıl yapılır; ihtiyacınız olan şey bir adet bitmiş tuvalet kağıdı rulosu ve biraz karton. Tuvalet kağıdı rulosu arabamızın gövdesi olacak. Bunun için rulonun üzerini boyayınız ve araba camları çizinin. Daha sonra kartonu 2 santim eninde 5 santim boyunda kesip yuvarlayacağız ve yapıştıracağız bu işlemi 4 defa tekrarlayıp 4 tane teker yapacağız ve rulonun dört bir yanına bu yaptığımız tekerleri yapıştıracağız. Sonrasında tekerleri de boyayacağız. Daha sonra karton ile bir direksiyon yapacağız. Bunu da araba gövdesine yapıştırdıktan sonra oyuncak tamamlanmış olacak. Arabanızın büyüklüğünü, desenleri, rengini farklı olarak yapabilirsiniz. Zaten genel taslakları yaptıktan sonra geriye yaptığınız taslak arabayı detaylandırmak kalıyor. Bunun için hayal gücünüzü konuşturabilir ve birbirinden farklı tasarımlar ile harika arabalar yapabilirsiniz.

Evde oyuncak araba nasıl yapılır, diyorsanız eğer bu konudaki örnek ve görselleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda anlatımlı videolar da işinize yarayacaktır. Kendi yaratıcılığınız ve örnekleri birleştirerek orijinal arabalar yapabilirsiniz. Sadece bu işe biraz zaman ayırmanız gerekecektir. Hatta çocuklarınız ile birlikte böyle güzel bir araba yapma aktivitesi bile düzenleyebilirsiniz. Hem böylece çocuklarınız ile verimli bir gece geçirmiş olursunuz.

basit-evde-oyuncak-araba-nasil-yapilir evde-oyuncak-araba-nasil-yapilir-basit evde-oyuncak-araba-nasil-yapilir-facebook evde-oyuncak-araba-nasil-yapilir-kolay evde-oyuncak-araba-nasil-yapilir-resimli evde-oyuncak-araba-nasil-yapilir-tumblr evde-oyuncak-araba-nasil-yapilir farkli-evde-oyuncak-araba-nasil-yapilir guzel-evde-oyuncak-araba-nasil-yapilir kolay-evde-oyuncak-araba-nasil-yapilir

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain