Menu

Evde kolay nikah şekeri süsleme örnekleri

Nikah şekeri süsleme yapımı günümüzde oldukça revaçta olan bir aktivitedir. Hatta önemli bir ekonomik sektör haline de gelmiş bir haldedir. Bu işleri özel olarak yapan organizasyon şirketleri olduğu gibi evlerinde bireysel olarak yapan kişiler de bulunmaktadır. Nikah şekeri süsleme yapımı için kişilerin ihtiyaç duyduğu genel nitelikli malzemeler şu şekildedir, tül, kumaş, kurdele, silikon tabancası, şeker ya da nikahı olacak kişilerin isteklerine bağlı olarak alınmış daha farklı ürünler. Nikah şekerleri aynı zamanda keçeden, ahşaptan, polimer kilden ve soğuk porselenden yapılabiliyor. Her zevke ve her kişiye hitap edebilen oldukça özel günler için hazırlanan nikah şekerleri ile çiftler tarzlarını kolaylıkla yansıtabiliyorlar.

Nikah şekeri modelleri

Bir gelenek haline gelen ve nikahların vazgeçilmezi olan nikah şekeri süsleme yapımı, günümüzde oldukça ilgi gören ve her gün farklı fikirlerle buluşan bir iş. Tamamen nikah sahiplerinin tarzına ve zevkine özel tasarımlar yapma imkanı sunan süslemeli nikah şekerleri, birçok seçenek ile iyi bir nikah hatırası ve konuklar için şirin bir hediye olabilir. Nikahtan belli bir süre önce evde kendinizin de yapabileceği süsleme işi için sayısız model kullanılabilir. Küçük bir şeker sepeti, bisiklet figürü içine yerleştirilen ya da magnet olarak hazırlanmış şeker fileleri gibi birçok seçeneği evinizde süsleme malzemeleri ile kendiniz hazırlayabilirsiniz. Zaman problemi olanlar içinse oldukça fazla model bilgisine sahip ve bu işi sipariş ile yapmaya meraklı insanlardan faydalanabilirsiniz.

en-guzel-nikah-sekeri-susleme-ornekleri farkli-nikah-sekeri-susleme-ornekleri nikah-sekeri-susleme-ornekleri-facebook nikah-sekeri-susleme-ornekleri-resimli nikah-sekeri-susleme-ornekleri yeni-nikah-sekeri-susleme-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain