Menu

Evde kolay küpe askılığı yapımı ve örnekleri

Takılar, genç kızların ve bayanların en sevdiği aksesuarlarıdır. Bu aksesuarları her aradığınızda bulabilmeniz çok önemlidir. Bunun için bütün takılarınızı bir arada tutacak askılıklar ve kutulara ihtiyaç duyarsınız. En sevdiğiniz takılardan biri de küpedir. Bu çift küpeler her zaman bir arada tutmalı ve kaybolmalarını önlemeniz gerekir. Bunun için en iyi yol küpe askılıklarıdır. Bu yazımızda sizlere küpe askılığı yapımından bahsedeceğiz. Bu tarifte küpe askılığı yapımını bulacaksınız. Siz de evinizdeki malzemeler ile küpe askılı yapabilir ve küpelerinizi kullanmadığınız her zaman bir arada tutarak kaybolmalarınızı önlersiniz. Küpe askılığı yapımı yazımız sizlere küpelerinizi her zaman bulabilmeniz ve onları kaybetmeme şansınızı veriri.

Küpe askılığı nasıl yapılır

Düşünüldüğünde akla hemen gelmese de, küpelerinizi bir arada düzenli bir görüm ile tutacak küpe askılığı yapımı oldukça kolay bir iştir. Basit bir mukavva üzerine istediğiniz renk ve şekilleri vererek mukavvayı tarzınıza göre süsleyin. Yine mukavva ile yapacağınız ayaklığı, arkasına yapıştırıcı ile sabitleyin. Ayakta sabit bir şekilde durabilecek hale gelen süslü mukavvanızın üzerine simetrik şekilde küpenin iğnesinin geçebileceği delikler açın. Küpe askılığınız böylece kullanıma hazır bir hale geldi bile. Birkaç basit malzeme ve kolay işlem sayesinde farklı renk ve şekil verilmiş karton ya da mukavvaları dilediğiniz gibi kaplayarak çeşitli küpe askılıkları yapabilirsiniz.

basit-kupe-askiligi-yapimi-ve-ornekleri degisik-kupe-askiligi-yapimi-ve-ornekleri en-guzel-kupe-askiligi-yapimi-ve-ornekleri farkli-kupe-askiligi-yapimi-ve-ornekleri guzel-kupe-askiligi-yapimi-ve-ornekleri kolay-kupe-askiligi-yapimi-ve-ornekleri kupe-askiligi-yapimi-ve-ornekleri-facebook kupe-askiligi-yapimi-ve-ornekleri-resimli kupe-askiligi-yapimi-ve-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain