Menu

Evde kolay etek dikimi örnekleri

Kolay etek dikimi yapabilmek için önce çok pratik olmak gerekmekte ve fazla da eteğin süslü ve alımlı olmasını istememe durumu vardır. İsterseniz hemen basit bir etek kalıbı bulmanız gerekmektedir. Çünkü kalıp bulmadan etek dikmek imkansızdır. Bunu denerseniz eteğin bir tarafı aşağıya, bir tarafı yukarıya kayabilir. Kolay etek dikimi anlatımlı olarak yapabilmek için basit etek kalıbı bulduğunuzda etek kalıbını kesip dikime başlayabilirsiniz. Bunun için de istediğiniz kumaşı seçmenizde yarar bulunmaktadır. Kolay etek dikimi anlatımlı olarak internette bulunabilir. Bunları inceleyerek veya videolarını izleyerek kolayca eteklerinizi dikmeye başlayabilirsiniz. Eteği ve astarı nasıl yapacağınızı videodan izlerseniz ve videoda gösterilenlerin hepsini yaparsanız eteği dikmeye muvaffak olursunuz.

Özel dikim moda etekler

Kolay etek dikimi anlatımlı bilgilerden fikir edinerek yapacağınız etekler sayesinde, eğer eliniz dikim işine yatkınsa modaya uyan farklı renk ve kumaştan birçok etek ile gardırobunuzu doldurabilirsiniz. Üstelik kalıp kullanarak yapacağınız etekler çok fazla zamanınızı almayacaktır. Ölçü almak konusunda kendinizi geliştirmeniz yeterli olacaktır. Modeli ve kumaşı kendiniz belirleyerek tarzınızı eteklerinizle yansıtabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz, sizin diktiğiniz ince kumaşlı eteklerle farklı kombinler yapabilirsiniz. Moda dergileri ve internet moda sayfalarından da faydalanarak yeni renkler ve kumaşlar öğrenerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Evinizde dikim için ayıracağınız küçük bir alanda birçok tasarıma imza atabilirsiniz. Üstelik evde dikeceğiniz kolay eteklerin maliyeti oldukça hesaplı olacaktır.

basit-evde-etek-dikimi-ornekleri evde-etek-dikimi-ornekleri-facebook evde-etek-dikimi-ornekleri-resimli evde-etek-dikimi-ornekleri farkli-evde-etek-dikimi-ornekleri kolay-evde-etek-dikimi-ornekleri yeni-evde-etek-dikimi-ornekleri yepyeni-evde-etek-dikimi-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain