Menu

Evde çocuklar için oyuncak nasıl yapılır

Yapay malzemeler kullanmadan, çocuklarının sağlıklı şeylere ellerini değdirerek oyun oynamasını isteyen ebeveynler için evde oyuncak nasıl yapılır sorusu önemli bir konudur. Fakat doğal oyuncak bulmak çok da kolay bir iş değildir. Günümüzde neredeyse her şey yapay kullanılıyorken, doğal olmasını istediğimiz şeyleri bazen kendimiz yapmak zorunda kalabiliriz.

Evde yapılacak en basit oyuncaklardan bir tanesi, eldiven ile bebek yapmaktır. Yapmanı gereken şek eldivenin orta parmağını içeri saklamak ve içini pamuk ile doldurmaktır. İki parmağa kol, iki parmağa ayak görevi verilir. Kafası için ise eldivenin el sokulan boşluk kısmı dikilir. Eldivenin üzerine göz ve ağız işlenir. Evde oyuncak nasıl yapılır sorusunun yanıtı işte bu kadar basittir. Elbette seçenekleri çoğaltmak mümkündür. Elinizdeki malzemelere göre türlü oyuncaklar yapabilirsiniz. Kartonlar, tişörtler, eski kazaklar, kot pantolonlar, organze tüller, kurdeleler, rulolar ve benzeri ek malzemeler ile evde birçok oyuncak yapabilirsiniz. Bez bebekler de bunlar arasında yer alır. Bu aslında sizin yaratıcılığınız ve elinizdeki malzemeler ile alakalıdır. Eğer vaktiniz varsa, evde oyuncak nasıl yapılır görsellerini ve açıklamaları videolarını inceleyebilir ve sonrasında harika oyuncaklar yapabilirsiniz. Çocuklarınızı böyle aktiviteler ile mutlu edebilirsiniz. Onlarla birlikte oyuncak yaparak kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Zamanınızı hem keyifli geçirebilir hem de evdeki fazla malzemeleri değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınızın da yaratıcılığını arttırmış olacağınızı unutmayın.

basit-evde-cocuklar-icin-oyuncak-nasil-yapilir degisik-evde-cocuklar-icin-oyuncak-nasil-yapilir en-guzel-evde-cocuklar-icin-oyuncak-nasil-yapilir evde-cocuklar-icin-oyuncak-nasil-yapilir-facebook evde-cocuklar-icin-oyuncak-nasil-yapilir farkli-evde-cocuklar-icin-oyuncak-nasil-yapilir guzel-evde-cocuklar-icin-oyuncak-nasil-yapilir harika-evde-cocuklar-icin-oyuncak-nasil-yapilir kolay-evde-cocuklar-icin-oyuncak-nasil-yapilir

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain