Menu

Etek modelleri ve kombinleri yazlık

Kış sezonunu bitirdiğimiz ve yavaş yavaş yaz dönemine yaklaştığımız şu zaman içinde en çok sevilen parçaların arasında yine etekler görülmeye başlamıştır. Her bayan için önemli olarak kabul edilen bir kombin parçası olan bu modellerin bir arada olmasını isterseniz siz de sevdiğiniz yaz renkleri ile seçim yapmaya başlayabilirsiniz. Çünkü etek kombinleri yaz sezonunda her zaman şıklığın ve özgürlüğün temsilcisi olarak da görülmektedir. Beklenilen her türlü alanda farklı olarak görülen modellerin olduğunu da söylersek eteklere olan merakınız daha da artacaktır.

Yazın sıcaklığı ve ferahlığı modellere yansıyor

Beğenilen parçalardan biri olarak sayılan ve bir o kadar da önemli olan rahatlık simgesi olarak saydığımız etekler her zaman için rengarenk olmaları sayesinde ilk olarak beğeni almaktadır. Bu açıdan düşünürsek etek kombinleri yaz zamanında uzun da olsa kısa da olsa her bayanın vazgeçilmez tercihleri olacaktır.

Şifon detaylı olan etekler yaz zamanında sahil için uygun olan bir parçadır. Bir de bunun üzerine bol kesim ya da yarım boy body çok yakışacaktır.

Mini etekler de mini şortlar kadar çok sevilen ve etek kombinleri yaz sezonu için uygun olan bir bütünlüktür.

Genel olarak gezmeye giderken de uzun ve bol etekler ile kısa kollu bodyler çok sevilir.

Klasik olarak kullanılan etek, ceket ve gömlek kombini de yaz aylarında orta boy etekler ile birleştirilmektedir.

bayan-yazlik-etek-kombinleri farkli-yazlik-etek-kombinleri guzel-yazlik-etek-kombinleri kadin-yazlik-etek-kombinleri yazlik-etek-kombinleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain