Menu

Esmerler için harika saç renkleri tonları ve çeşitleri

Bayanlar için en çok merak edilen ve sürekli olarak yenilik istenen yerlerden biri de saçlarıdır. Hem ruh halinizin bir anda değişebilmesini hem de elinizde bulunan bu kadar farklı olan olanağı kullanarak da kendi özgüveninizi toplamanıza bir saç rengi bile sebep olabilecektir. Genel olarak ülkede esmer çoğunluğunun olması ile esmerler için saç renkleri hakkında rahatlıkla konuşabiliriz. Sizin için daha da farklı görünüme kavuşmanın önemini kavratacak olan bu modeller ve renkler sayesinde artık daha da farklı olarak görünmenin ve kombinlerde daha şık olmanın fırsatını siz de yakalayabileceksiniz. Günümüzde hem kuaförlerin hem de evde bayanların yapmış olduğu en büyük değişimlerden biri saç rengi değişimleridir.

Saç rengi teninizden aykırı olmamalıdır

Zaman zaman yeşil ve mavi tonlarının sıklıkla denendiği ve görülen bu kadar farklılığın yaşandığı yerlerden biri de saç rengi değişimleridir. Kendinizi bu kadar farklı göstermek hem de elinizde bulunan imkanlar ile daha genç görünmek için en kısa yöntem ile saç renginizi değiştirebilirsiniz.

Son yıllardaki moda akımlarından farklı olarak kendi teninize uygun olan renkleri seçmeniz gerekmektedir.

Sürekli olarak değişim yaşayan saçların da yıpranacağını hesaba katarsak her zaman için belli tonlarda karar kılmanızı öneririz.

Her cilt tonuna göre farklılıklar olduğuna göre esmerler için saç renkleri arasında hemen siyah ve kahverengi tonlarının olduğunu hesaba katabiliriz.

Buna ek olarak sarı ve tonlarının kesinlikle vücudunuzda yapay durduğu da uzmanlar tarafından dile getirilen önemli bir detaydır.

Arada kızılın koyu tonları da esmerler için tercih sebebi olabilmektedir. Bu kadar farklı modeller ile şıklığı arttırabilen bir etkisi olduğunu da söyleyebiliriz. Hem de marjinal bir seçim olacaktır.

Bu kadar önemli olan esmerler için saç renkleri seçimleri ile daha farklı kombinlerde farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

degisik-esmerler-icin-sac-renkleri en-guzel-esmerler-icin-sac-renkleri esmerler-icin-sac-renkleri-facebook esmerler-icin-sac-renkleri-resimli esmerler-icin-sac-renkleri-tumblr esmerler-icin-sac-renkleri farkli-esmerler-icin-sac-renkleri guzel-esmerler-icin-sac-renkleri harika-esmerler-icin-sac-renkleri yeni-esmerler-icin-sac-renkleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain