Menu

Eski tişörtleri değerlendirme ve tekrardan yenileme

Kendin yap sever bayanlar için muhteşem bir fikrimiz var bugün. Eski tişörtleri değerlendirmek için birbirinden güzel fikirler ile karşınızdayız. Eski tişörtleri atmadığınızı biliyoruz ama bu sefer toz bezi değil daha güzel şeyler yapacaksınız. Eski tişörtleri değerlendirmek için neler yapabiliriz bir bakalım:

Eskimiş ya da yıpranmış tişörtleri tişört olarak kullanmaya devam etmek ister misiniz? Çok sevdiğiniz ama eskiyen tişörtleri süsleyerek daha güzel hale getirebilir ve birkaç makas darbesiyle son trend bir tişört yapabilirsiniz.

Ayrıca sizden büyük bedendekilerin eski tişörtlerini kendinize tunik ya da elbise de yapabilirsiniz.

Ayrıca motifli ve güzel desenli tişörtlerden yastık ve kırlent yüzleri de yapabilirsiniz.

Eski tişörtlerinizi çocuklarınızın oyuncaklarına da dikebilirsiniz.

Peki, eski tişörtler ile çanta yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hem de çok şık duruyor.

Eski tişörtleri değerlendirmek için yukarıdaki seçenekler haricinde de başka örneklere rastlayabilirsiniz. Örnekleri çoğaltmak elbette mümkündür. Eski tişörtlerinizi atmadan önce mutlaka düşünün. Tişörtleriniz ile yapılabilecek bu kadar çok seçenek varken onları atmak çok mantıklı görünmüyor. Hem kendinize bir aktivite edinmiş olursunuz, hem de eski tişörtlerinizi değerlendirmiş olursunuz. Eğer biraz el yeteneğiniz var ise, eski tişörtleriniz ile farklı şeyler yapabilirsiniz. Çeşitli örnekler ile kendi yaratıcılığınızı birleştirebilir ve orijinal parçalar oluşturabilirsiniz. Sadece bu işe biraz zaman ayırmanız yeterli olacaktır.

basit-eski-tisortleri-degerlendirme eski-tisortleri-degerlendirme-facebook eski-tisortleri-degerlendirme-modelleri eski-tisortleri-degerlendirme-ornekleri eski-tisortleri-degerlendirme-resimli eski-tisortleri-degerlendirme-tumblr eski-tisortleri-degerlendirme guzel-eski-tisortleri-degerlendirme kolay-eski-tisortleri-degerlendirme

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain