Menu

Eski saksıları değerlendirme çalışmaları ve örnekleri

Eşyaları atmaya kıyamamak veya eski eşyaları değerlendirme gibi bir yapı vardır türk insanında veya ziyanlık yapmamak da denebilir. Bu yüzden eski eşyalardan yeni eşyalar oluşturma gibi yeteneklerimiz de var. Yine eski eşyalardan olan eski saksı değerlendirme işlemi ile ilgili çok sık yapılan etkinlikler paylaşacağız sizlerle. Eski saksı değerlendirme etkinliği olarak yapılabilinecek birkaç düzenleme bulunmaktadır. Mesela eskiyen saksınızı yine saksı olarak kullanmak istiyorsanız, saksının içini iyice temizleyin, ( iyice temizlendiğine emin olmak için su ile yıkayabilirsiniz), temiz olduğuna inandığınız saksıyı seçtiğiniz bir renk ile boyayıp kurumaya bırakın, daha sonra parlaması için cila sürün.

Eski saksıyı değerlendirmek adına yapacağınız bir diğer işlem ise, saksıyı yine yıkayıp temizleyin, kuruduktan sonra saksının ölçüsüne göre bir keçe alın ve saksıyı yapıştırıcı ile keçe kumaşla sarın. Koyu pembe bir keçe ile kaplayıp açık pembe bir kurdele ile detay kondurabilirsiniz. Saksılar ile çok farklı şeyler yapabilirsiniz. Örneğin eski plastik bir saksı abajur olarak kullanılabilir. Elbette bunun için ek malzemeler gerekecektir. Saksınız açık renk ise şanslısınız. Koyu renk ise, saksının rengini biraz yumuşatabilirisiniz.

Eski saksı değerlendirme işlemi için saksıyı iyice temizleyip boyama işlemini yaptıktan sonra, uzun bir sopa kullanarak abajur altlığı şeklinde bu sopayı saksı ile bütün hale getirebilirsiniz. Geriye sadece lambayı monte etmek kalıyor. Ayrıca etrafına renkli bir bez parça da geçebilirsiniz.

basit-eski-saksilari-degerlendirme-calismalari eski-saksilari-degerlendirme-calismalari-facebook eski-saksilari-degerlendirme-calismalari-resimli eski-saksilari-degerlendirme-calismalari-tumblr eski-saksilari-degerlendirme-calismalari eski-saksilari-degerlendirme farkli-eski-saksilari-degerlendirme-calismalari guzel-eski-saksilari-degerlendirme-calismalari kolay-eski-saksilari-degerlendirme-calismalari

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain