Menu

Eski kazaklardan neler yapılır? Yapılan elişi örnekleri nelerdir?

Eskimiş veya artık kullanmak istemediğiniz kazaklarınızı birçok şekilde değerlendirebilirsiniz. Eski kazaktan neler yapılır diye düşünüyorsanız, işte birkaç tavsiye. Eskimiş bir kazağın alt kısmı kullanılarak yeni bir etek elde edilebilir. Bunun için kolların altından kesmeye başlamalısınız. Kestiğiniz yere bir kumaş dikip, gerekli ise fermuar da ekleyebilirsiniz. Eski kazaklardan kendinize çok güzel ev ayakkabıları yapabilirsiniz. Bunun için artı olarak bir de ayakkabı tabanına ihtiyacınız olacak ki bunu bulmak hiç zor değil. Eski kazaktan neler yapılır sorusunun bir başka yanıtı ise, yastık kılıfı. Kazaklarınızı kesip çok güzel ve yumuşacık yastık kılıfları elde edebilirsiniz. Eski bir kazağın kolları kullanılarak parmaksız bir eldiven de yapılabilir.

Bu örnekleri çoğaltmak elbette mümkün. Önemli olan kazaklarınızı değerlendirebileceğinizi bilmektir. Eski kazaktan neler yapılır, dediğiniz zaman birçok seçenek ve örnek ile karşılaşmanız mümkün. Üstelik bu konuda anlatımlı videolara bile rastlayabilirsiniz. Eğer biraz yeteneğiniz var ise, pratik bir şekilde kazaklarınızı değerlendirebilirsiniz. Bunun zor bir şey olmadığını da görebilirsiniz.

Kazaklarınızı keserken dikkatli olmanız ve ilmekleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Ek malzemeler hazır olursa, kazağınızı ivedi bir şekilde yapmak istediğiniz şekle sokabilirsiniz. Böylece eski kazaklarınızı atmanız gerek kalmaz. Eski kazaklarınızı birleştirerek farklı battaniyeler de elde edebilirsiniz. Elbette bunun için en az on kazağı birleştirmeniz gerekir. Kazak sayınız fazla ise bu seneği de değerlendirebilirsiniz.

basit-eski-kazaklardan-neler-yapilir eski-kazaklardan-neler-yapilabilir eski-kazaklardan-neler-yapilir-basit eski-kazaklardan-neler-yapilir-facebook eski-kazaklardan-neler-yapilir-kolay eski-kazaklardan-neler-yapilir-resimli eski-kazaklardan-neler-yapilir-tumblr eski-kazaklardan-neler-yapilir farkli-eski-kazaklardan-neler-yapilir kolay-eski-kazaklardan-neler-yapilir

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain