Menu

Erkekler için süveter modelleri

Kış aylarında ve bahar aylarında hem soğuktan korunmak hem de şık bir dokunuş yapmak amacıyla süveterler tercih edilir. Her yaştan erkek de kombinlerinde süveteri tercih eder. Süveter modelleri erkekler için spor ve şık olan modeller olarak ikiye ayrılmıştır. Son yılların en moda süveter modellerini bu yazımızda görebilirsiniz.

Sıcak ve şık süveterler

Süveter modelleri erkekler için hem sıcak tutan hem de kombin tamamlayan modellerdir. Bu modelleri genellikle örgü olarak görebiliriz. Örgü süveterler oldukça sıcak tutan modellerdir. Örgünün yanı sıra kumaş ve deri gibi bir çok erkek süveter modeli de bulunmaktadır.

Süveter modelleri erkekler için bir çok değişik modelde ve renkte karşımıza çıkar. En çok tercih edilen süveter renkleri siyah, gri, füme, kahverengi ve lacivert süveter modelleridir. Bunların dışında yeşil, mavi, ve beyaz gibi bir çok renkte bulabilirsiniz.

Bu süveter modellerini düz renklerde de bulabilirsiniz fakat değişik motif ve modellileri de bulunur. Örneğin baklava deseni bu süveterlerde vazgeçilmez desenlerdir. Ayrıca kareli, ekose desenli ve çizgili modelleri de bulunmaktadır.

Bu süveterler ile şık ve güzel bir kombin yaratmak isterseniz gömleklerinizin üzerine giyebilirsiniz. Desenli süveterleri düz gömlekler ile ve düz renkte süveterleri desenli gömlekler ile tercih edebilirsiniz. Bu desenlerin birbirine uyumlu renkte olması ve gömlekleriniz ile de renk uyumu olması kombinlerinize ekstra bir şıklık verecektir. Örneğin siyah bir süveteri beyaz bir gömlekle tercih edebilirsiniz.

degisik-erkekler-icin-suveter-modelleri derya-baykal-erkekler-icin-suveter-modelleri en-guzel-erkekler-icin-suveter-modelleri erkekler-icin-suveter-modelleri-facebook erkekler-icin-suveter-modelleri-resimli erkekler-icin-suveter-modelleri farkli-erkekler-icin-suveter-modelleri guzel-erkekler-icin-suveter-modelleri kolay-erkekler-icin-suveter-modelleri yeni-erkekler-icin-suveter-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain