Menu

Erkekler için saç modelleri ve yapılışları

Bir erkeğin fiziksel görünümünü tamamlayan en önemli etmenlerden birisi saçlardır ve yapılan araştırmalar, kadınların ciddi bir bölümünün erkeklerde ilk olarak saçlara baktığını; saçlarına özen gösteren erkeklerin daha dikkat çekici olduğunu ortaya koymaktadır. Peki, dış görünüşüne özen gösteren erkeklerin bu konuda atması gereken adımlar nelerdir? Bu soruyu merkeze koyarak özellikle metropol erkekleri için saç modelleri ve yapılışları erkek modası için önemli olduğunu düşündüğümüz püf noktaları sizlerle paylaşacağız.

Kısa saç cazibesi

Öncelikle şunu içtenlikle ortaya koyalım ki, uzun saçların yakıştığı erkek sayısı oldukça azdır; çünkü uzun saçların erkekler için bakımı ve şekillendirilmesi erkekler açısından zordur. Bu sebeple günümüz moda anlayışlarına uygun olarak hareket etmek isteyen erkeklere kesinlikle kısa modelleri tavsiye ediyoruz. Kısa saç, hem rahat olması, hem bakımının basit tekniklerle gerçekleştirilmesi, hem de şekil vermenin oldukça kolay olması gibi sebeplerle özellikle tercih edilmeye başlandı. Kısa saçın bir anda böylesine yaygınlaşması sonrasında da kısa saçla ilgili olarak cesur ve gösterişli modeller ön plana çıkmaya başladı. Bilhassa arka ve yanların kısa, önlerin uzun olduğu modeller, erkekler arasında saç modelleri ve yapılışları erkek modası bağlamında fazlasıyla popüler saç kesimleri haline geldi.

Kısa saçlarımızı nasıl şekillendiririz ?

Bu hususta öncelikli olarak yapmanız gereken; varsa jöle ve tarak kullanma alışkanlıklarınız bunları terk etmenizdir. Saçlarınızda doğal bir görünüm yakalamanız kısa saç modelleri açısından oldukça önemlidir; bunu da besleyici saç kremleri ve parmaklarınızla yapacaksınız. Bu açıdan saçlarınızı yıkadınız, kuruladınız, fön makinesi vasıtasıyla kabarttınız, saç kreminizi güzelce saçlarınıza yedirerek sürdünüz ve parmaklarınızla dağıttınız. İşte karşınızda doğal görünümüyle göz dolduran saç modelleri ve yapılışları erkek modasının yıldızı olacak etkileyici bir model.

en-guzel-erkekler-icin-sac-modelleri en-yeni-erkekler-icin-sac-modelleri erkekler-icin-sac-modelleri-facebook erkekler-icin-sac-modelleri-resimli erkekler-icin-sac-modelleri-tumblr erkekler-icin-sac-modelleri farkli-erkekler-icin-sac-modelleri guzel-erkekler-icin-sac-modelleri harika-erkekler-icin-sac-modelleri yeni-erkekler-icin-sac-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain