Menu

Erkekler için kışlık baharlık trençkot modelleri

Kadınlar gibi sonbahar ve kış mevsiminin uygun havalarında, erkekler de, trençkot giymektedir. Erkeklerin trençkot seçimleri oldukça sade modellerden olmalıdır. Trençkot modelleri erkek, stilleri oldukça cool stiller de, üretilmektedir. Abartıdan uzak, çok cep ve düğme detayı taşımamalıdır. Şıklığın ilk kuralı sade olmaktır.

Her erkeğin trençkotu olmalı

Erkeklerin yeni silahı olan trençkotlar, doğru seçildiğin de, sizi oldukça cool göstermeye yetecektir. Genellikle gabardin ve su geçirmez kumaşlardan üretilen trençkotlar, yeni modern duruşları olan modelleriyle, erkek giyimine öncülük etmektedir. Mevsimsel geçişleri eskisi kadar uzun yaşamasakta, her erkeğin dolabında, mutlaka bir trençkot olmalıdır. Trençkot modelleri erkek çeşitlerinde, en revaçta olan diz üstü askeri modeller şimdinin en trend modellerindendir. 2015 sonbaharı ve 2016 ‘nın, uygun hava şartlarında, giyilen trençkot modellerini sıralarsak;

Deri trençkotlar,

Mikro naylon trençkotlar,

Kaşe trençkotlar,

Askeri stil trençkotlar,

Trençkot modelleri erkek modasında yukarıda sıraladıklarımız, trendleri zorlayan modellerin başında geldi. Mevsimsel geçiş şampiyonu trençkotlar, klasik kesim ve spor kumaşlarıyla her erkeğin mutlaka olmazsa olmaz giyim eşyalarının arasında olmalıdır. Trençkotlar erkekleri tarz ve cool gösterdiği gibi ayrıca romantikte göstermektedir.

Hiçbir dönem modası geçmeyecek olan trençkotlar, her kıyafet ile kombinlenebilmektedir. Orijinal rengi bej olsa da, siz kendinize en uygun ve yakıştığınız düşündüğünüz trençkot modellerinden satın almalısınız. Savaş dönemlerinde ingiliz ve fransız askerlerinden ilham alınan trençkotlar, şimdinin en tarz sahibi dış giyimi ürünleri arasında yer almaktadır.

degisik-erkekler-icin-baharlik-trenckot-modelleri en-guzel-erkekler-icin-baharlik-trenckot-modelleri erkekler-icin-baharlik-trenckot-modelleri-facebook erkekler-icin-baharlik-trenckot-modelleri-resimli erkekler-icin-baharlik-trenckot-modelleri-tumblr erkekler-icin-baharlik-trenckot-modelleri farkli-erkekler-icin-baharlik-trenckot-modelleri guzel-erkekler-icin-baharlik-trenckot-modelleri moda-erkekler-icin-baharlik-trenckot-modelleri yeni-erkekler-icin-baharlik-trenckot-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain