Menu

Erkekler için havalı deri mont modelleri ve renkleri

Sonbahar ve kış aylarında erkeklerin en çok tercih ettiği ceket modellerinden birisi olan deri ceketler, en çok siyah ve kahverengi çeşitleriyle satışa sunulmaktadır. Günümüzde artık alışılagelmişin dışında renkli deri ceketler üretilmeye başlandı. Erkekler değişik renklere rağbet gösterir oldu. Bordo, koyu yeşil, mavi ve indigo gibi çok değişik renklerde deri montlar bulabilirsiniz. Deri ceket, bir erkeği olduğundan daha şık ve olgun göstermektedir. Kot pantolon ve bot ile muhteşem bir uyum sağlamaktadır. Tarzını yansıtmak isteyen erkekler en moda deri ceket modellerinden beğendiklerini satın alarak, bu isteğini yerine getirebilirler. Günümüzde bir çok kaliteli marka deri ceket üretmektedir. Hakiki ve orijinal olanlar biraz pahalıdır. Erkekler genelde suni derilerden üretilen deri ceketlere çok daha fazla ilgi gösteriyorlar. Hem fiyatları ucuz hem bir kaç yık giyebiliyorsunuz. Bu tamamen maddiyatla ilgili bir durumdur. Siz istediğiniz deri modelini ve ürününü satın almakta özgürsünüz. Biz bugün hem hakiki hem suni derilerden üretilen ceket modellerini, siz erkek ziyaretçilerimize sunacağız.

Erkek deri mont modellerinin özellikle yakaları kürklü ve şapkalı olanları göz kamaştırmaktadır. Spor ve farklı ceket arayanlar bu saymış olduğumu modelleri satın alabilirler. İçinizdeki o asi ve olgun ruhu deri ceketler vasıtasıyla dışarı çıkartabilirsiniz.

Erkek deri ceket fiyatları ne kadar ?

Jack & jones – 129,95 tl

İçi kürklü kışlık deri mont – 129,90 tl

Kışlık erkek deri mont – 100,00 tl

Erkek kaşe deri mont – 120,00 tl

Spor deri ceket – 100,00 tl

David beckham deri ceket – 130,00 tl

Fermuarlı deri montlar – 140,00 tl

Pierre cardin siyah erkek deri mont – 350 tl

Derimod deri ceketler – 540,00 tl

Defacto – 150,00 tl

Lc waikiki erkek deri ceket – 130,00 tl

degisik-erkekler-icin-deri-mont-modelleri en-guzel-erkekler-icin-deri-mont-modelleri erkekler-icin-deri-mont-modelleri-facebook erkekler-icin-deri-mont-modelleri farkli-erkekler-icin-deri-mont-modelleri guzel-erkekler-icin-deri-mont-modelleri harika-erkekler-icin-deri-mont-modelleri moda-erkekler-icin-deri-mont-modelleri yeni-erkekler-icin-deri-mont-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain