Menu

Erkekler için çok güzel karizmatik saç modelleri

Bayanlara nazaran çok daha sık saç kestirmeleri, saçlarına şekil verebilecekleri modeller konusunda ellerinin bayanlara göre daha zayıf olması ve saç şekillendirecek fazlaca model yapamamaları gibi sebeplerden dolayı saç konusunda işleri her zaman zor olmuştur. Bununla birlikte erkekler için saç modeliyle beraber saç kesimi, stillerini tamamlayan ve tarzlarını destekleyen en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Bu açıdan saç modelleri erkek 2016 yılı örnekleri geçmiş senelerde olduğu gibi erkek modasında belirleyici özelliktedir ve biz de bu gerçeği göz önünde bulundurarak erkekler için birbirinden estetik modeller hazırladık.

Erkek saç modasında son trendler

Erkekler açısından saç modası fazlaca değişkenlik göstermese de özellikle günümüzde metropol erkekleri arasında saç modellerinde ortaya çıkan kimi değişiklikler bilhassa dikkat çekmektedir. Günümüzde geleneksel çizgideki saç modelleri halen sıklıkla uygulanmakla birlikte modern ve cesur kesimler de saç modelleri 2016 bağlamında yeni yıla damgasını vuracak niteliktedir. Bunun yanı sıra erkeklerin günümüzde saç bakımı ve saç şekillendirme gibi konularda eski dönemlere göre daha istekli olmaları da saç modası açısından ortaya çıkan çeşitlenmede belirleyici rol oynamaktadır.

Asimetrik saç kesimleri

Bir erkeğin saç modeline vermiş olduğu önem ve özen aslında onun stiline ne kadar önem verdiğinin de önemli bir göstergesidir. Bu bağlamda özellikle erkekler açısından son dönemlerin önemli bir trendi haline gelen asimetrik kesimli saç modelleri, “metroseksüel” erkeklerin olmazsa olmazları arasına girmeyi başarmıştır. Kusursuz bir şekilde taranmış ve şekil verilmiş asimetrik kesimli saçlar bayanların da en çok beğendiği erkek saç modellerindir.

Uzun saçları da unutmayalım

Hemen her erkek hayatının belli dönemlerinde saçlarını uzatma eğilimi gösterir. Söz konusu uzun saç modelleri, erkekler açısından birtakım riskleri de bünyesinde barındırır. Evet, uzun saçın yakıştığı erkekler stilleriyle adeta ışıldamaktadır; ancak saçlarınızı uzatırken stilinize uyum sağlayıp sağlamayacağını iyice ölçüp biçin. Tüm bunlara rağmen uzun saç kesimleri de saç modelleri erkek 2016 modasında önemli bir yer tutacaktır diyebiliriz.

degisik-erkekler-icin-sac-modelleri en-guzel-erkekler-icin-sac-modelleri en-yeni-erkekler-icin-sac-modelleri erkekler-icin-sac-modelleri-facebook erkekler-icin-sac-modelleri-resimli erkekler-icin-sac-modelleri-tumblr erkekler-icin-sac-modelleri farkli-erkekler-icin-sac-modelleri guzel-erkekler-icin-sac-modelleri yeni-erkekler-icin-sac-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain