Menu

Erkekler için çok güzel gümüş yüzükler

Erkek aksesuarı denilince aklımıza ilk önce saatler gelmektedir. Saatlerden sonra gümüş yüzükler en çok kullanılan erkek aksesuarıdır. Gümüş yüzükler erkekler için sınırsız model de, üretilmektedirler.

Erkekler için gümüş yüzük modelleri

Gümüş yüzükler biz hanımların işini kolaylaştırmaktadır. Aksesuar takmayı seven beylere hediye olarak özel günler de, gümüş yüzüklerden alabilmekteyiz. Gümüş yüzükler erkek modellerinden en çok kullanılanları kısaca sıralarsak;

Armalı yüzükler,

Taş’ lı, yüzükler,

Taşsız yüzükler,

Kişiye özel yüzükler,

El yazması yüzükler,

Olarak en sık tercih edilen gümüş yüzük modelleri olarak söyleyebiliriz. El işi gümüş modelleri de, tarzı olan erkeklerin sevdiği yüzük modellerindendir. Gümüş yüzükler erkek modelleri arasında, zülfikar kılıcı, çift başlı kartal, osmanlı tuğralı, gemi çapalı olan modeller oldukça ilgi görmektedir.

Taşlı erkek gümüş yüzüklerinde, en çok alıcı bulanlar, akik taşlı, siyah oniks taşlı, kaplan gözü taşlı, yeşil akik taşlı olanlar en sevilen taşlı gümüş yüzük modellerindendir. Bazı gümüş yüzük satan firmalar da, yüzükler ile beraber aynı model özellikleri taşıyan tespihlerle beraber satışa sunulmaktadır. Günümüz de, osmanlı tutkunları için özel osmanlı tuğralı yüzükler piyasa da, çok fazla rağbet gören erkek gümüş modellerindendir. 925 gram gümüşten olan bu yüzüklerin geneli siyah zirkon taşı üzerine osmanlı tuğrası işlemelidir. Bazı gümüş erkek yüzükleri ise oksit karartma ve kabartma yöntemi kullanılarak üretilmektedir.

degisik-erkekler-icin-gumus-yuzukler en-guzel-erkekler-icin-gumus-yuzukler erkekler-icin-gumus-yuzukler farkli-erkekler-icin-gumus-yuzukler guzel-erkekler-icin-gumus-yuzukler

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain