Menu

Erkek saç modelleri ve kesim örnekleri

Tarzını yansıtmak ve tamamlamak adına, erkekler için saçları çok önemlidir. Erkek saç modelleri arasından tercih yapmak, kadınlarda olduğu kadar kolay değildir. Bu sebeple erkekler için saç kestirmek kolay bir iş sayılmaz. Yeni model ve seçenekler arasından tercih yapmak için yüz şekline uyacak kesimi doğru tespit etmek gerekir. Yılın yeni model ve trend kesimlerinden ilham almak tercih yapmak konusunda yardımcı olabilir.

Katlı saç boyu: yurtdışında sayısız erkeğin en iddialı saç modelleri arasında yer alan katlı saç kesimleri, son yıllarda türk erkeklerinin dikkatini epey çekmiş durumda. Özellikle ünlü erkeklerin bu modeli kullanmaya başlaması ile birçok kişi saçlarını bu modele uygun bir şekilde değiştiriyor. Orantı sağlanarak uzunlu kısalı bir şekilde yapılan bu kesim ile klasik ve alışılan görüntünün dışına iyi bir şekilde çıkmak mümkün. Erkek saç modelleri genel olarak birkaç tip ile özetlenebilirken bu model sayesinde farklı modeller yakalanabilir.

Dağınık kısa saçlar: daha genç ve dinç bir görüntü sağladığı söylenebilecek olan bu model ile tarzınızın tamamen dışına çıkarak asi ve sportif bir havaya bürünebilirsiniz. Şekillendirmesi oldukça kolay olan bu model sayesinde kısa bir sürede saçlarınızla hazır olabilirsiniz.

Düzenli ve taranmış saçlar: bakımlı ve karizmatik erkeklerin vazgeçilmezi olan bu model her yıl popülerliğini koruyor. Arkaya doğru taranan ve şekillendiriciler ile sabitlenen düzgün saçlar ile erkeksi görüntünüz ile baş döndürebilirsiniz. Yıkamadan sonra eliniz ve uygun bir tarak ile şekillendirmeniz mümkün.

Uzun saçlar: erkekler arasında çok tercih edilen ve kolay kabullenilen bir model olmasa da, sıradan bir görüntünün aksine aykırı görünüşü tercih edenler için uzun saçlar iyi bir tercih olabilir. Tarzınızı en iyi ifade edebildiğiniz, erkek saç modelleri içinde size en çok uyan uzun saçlarsa, farklı sayısız şekil ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

cok-guzel-erkek-sac-modelleri erkek-sac-modelleri-facebook erkek-sac-modelleri-resimli facebook-erkek-sac-modelleri moda-erkek-sac-modelleri ornek-erkek-sac-modelleri resimli-erkek-sac-modelleri son-model-erkek-sac-modelleri tumblr-erkek-sac-modelleri yeni-moda-erkek-sac-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain