Menu

Erkek oxford ayakkabı modelleri ve tasarımları

Erkek ayakkabı modasında, oxford ayakkabı modelleri, rahatlığı ve şıklığı bir arada tutuyor. Her sezon ayakkabı modasında adından bahsettiren oxford ayakkabılar, bu yıl da moda. Oxford model ayakkabılar, her yıl moda olmasıyla birlikte, hem klasik formunu koruyor hem de her yıl daha yaratıcı tasarımlarla vitrinlerde yerini alıyor. Bu yıl da erkek oxford ayakkabı modellerinde çok yaratıcı tasarımlar var.

Model model oxfordlar

Tabanda tek renk ve katman, üstünde deri kullanılan klasik model bu yıl da var.

Tabanda neon renkler kullanılan modeller, aykırı kişilikler için düşünülmüş.

Tabanda parçalı renkler, üstünde tek renk ve deri modeller, hem sıra dışı hem klasik.

Siyah&beyaz oxfard ayakkabılarda bir klasik ve bu yıl da var.

Hasır taban üzerine parlak renkli modeller, oldukça neşeli.

Taban beyaz, üstü süet erkek oxford modelleri arasında bu yıl da var.

Taban farklı renklerde katmanlı ve üzeri bez model, sporcu ruhlara hitap ediyor.

Ayak sağlığı çok önemli. Ayak yapısına uygun olmayan, uygun numarada alınmayan ayakkabılar, kalıcı zararlara yol açabiliyor. Oxford model ayakkabılar, kalıpları dolayısıyla, ayağı zorlamayan yapıya sahip. Ayakkabı bakımını da unutmamak gerekli.  Ayakkabıların her gün üst üste giyilmemesi ve hava aldıran ayakkabıların tercih edilmesi, ayakta bakteri ve koku oluşumunu engeller. Burada da hava aldıran dizaynıyla, erkek oxford ayakkabı modelleri öne çıkıyor.

en-yeni-erkek-oxford-ayakkabi-modelleri erkek-oxford-ayakkabi-modelleri-facebook erkek-oxford-ayakkabi-modelleri farkli-erkek-oxford-ayakkabi-modelleri yepyeni-erkek-oxford-ayakkabi-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain