Menu

En şık erkek pardesü çeşitleri

Erkek giyim eğilimlerinde pardösü asla eskimeyen bir model. Pardösü hemen her erkeğin askısında bulunmakta. Soğukta, özellikle çalışan ve çalışırken takım elbise giymesi gereken bir erkeğin, takım elbise üzerine giyebileceği başka da bir alternatif yok. Kalın kumaşlardan üretilen pardösü, erkek modasında ayrı bir yerde. Erkeğe güçlü bir hava katmasının yanında, üretimde kullanıldığı malzemeye göre de ayrıcalık, zenginlik yükleyebiliyor. Bugün birçok ünlü markanın yaratımlarında, özellikle kaşmirden yapışmış pardösüler, hayranlık uyandırıyor. Giyen kişinin de etkileyiciliğini arttıran bir giysi olarak görülüyor.

Farklı erkek pardesüleri

2016’da, her yıl olduğu gibi yine pardesü çeşitleri erkek reyonlarını alabildiğine süslüyor. Renkleri ve boyları birbirinden farklı üretilen pardesü çeşitleri erkeklerin boylarına göre seçmeleri gereken bir giysi. Kısa boylu erkekleri uzun pardösüler olduğundan da kısa gösterebiliyor. Pardösü alırken, mağazadaki bir uzmanla birlikte karar vermek iyi fikirler arasında. Kış aylarında pardesü erkek çeşitlerinden birini tercih etmek, soğukla mücadelenin en emin yolu. Birbirinden farklı renkleri olan pardösülerde, klasik paletin dışına henüz çıkılamadı. Neon renkte üretilen bir seri, kabul görmeyince tekrarı denenmedi. Moda dünyasında klasik bir giysi olarak yaşamını sürdüren pardösü için, evrim şansı pek yok gibi görünüyor. İçe giyilen takım elbisenin tamamlayıcısı olmak gibi bir görev üstlendiğinden, belli başlı renklere talep değişkenlik göstermiyor. Pardösü her erkeğin en sıcak şıklığı olarak biliniyor.

en-guzel-erkek-pardesu-cesitleri erkek-pardesu-cesitleri farkli-erkek-pardesu-cesitleri guzel-erkek-pardesu-cesitleri moda-erkek-pardesu-cesitleri trend-erkek-pardesu-cesitleri yeni-erkek-pardesu-cesitleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain