Menu

En karizmatik moda erkek saç sakal modelleri

Erkeklerin günümüzde saçlarına ne kadar önem verdiğini bilmeyen yoktur. Erkek saç kesim modelleri 2016 yılında siz ziyaretçilerimizin ilgisini çekeceğini düşünüyorum. Saç ve sakal uyumu ile tüm dikkatleri ve gözleri üzerinize çekebileceksiniz. Geçen sene uzun saçlar modaydı. Bu sene ise kısa saçlar moda olacak. Her sene bu durum değişiklik göstermektedir. Ben illa uzun saç istiyorum derseniz, 2016 yılı yeni uzun saç modellerini galerimizden inceleyebilirsiniz.

Yeni modelleri incelediğimiz zaman saçların yan taraflarının 3 numara ile alındığını, üst kısımların ise uzun olduğunu görmekteyiz. Erkek saç ve sakal modellerini beğeneceğinizi ve tarzınızı yansıtacağını umuyoruz. Amerikan saç kesimi ve katlı kesim 2016 yılında yine erkekler tarafından tercih edilecek. Her zaman olduğu gibi yan taraflar kazanmış ve üst taraflarda saçlar uzun bırakılmış modeller dediğimiz gibi yine revaçta olacak. Sakal modellerinde ise top sakal her zaman olduğu gibi yine bu sene moda olacak ve erkeklerin favorileri arasında yer alacak. Kirli sakallar dizi oyuncuları tarafından çok fazla tercih ediliyor, bu durum izleyicilere yansıyor, bir çok erkek onları örnek alarak kirli sakal bırakıyorlar. Dizi ve filmlerde rol alan erkek oyuncuları, futbolcuları örnek alarak sizlerde en moda 2016 erkek saç ve sakal modellerini takip edebilirsiniz. Modaya yön veren sanatçılara teşekkür ediyoruz ve yeni erkek saç sakal örneklerini sizler için paylaşıyoruz.

degisik-erkek-sac-sakal-modelleri en-guzel-erkek-sac-sakal-modelleri erkek-sac-sakal-modelleri-facebook erkek-sac-sakal-modelleri farkli-erkek-sac-sakal-modelleri harika-erkek-sac-sakal-modelleri yeni-erkek-sac-sakal-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain