Menu

En güzel tercih edilen gelinlik modelleri

Yeni düğün sezonu açıldı. Gelinlerinizi tatlı bir telaş sarmaya başladı. Bu dönemde aklımızı kurcalayan en önemli sorulardan birisi ” hangi gelinlik modelini giysem” sorusudur. Bizde sizlere yardımcı olmak için bu sorunun cevabını çok güzel 2016 yeni gelinlik modelleri ile vermek istedik. Çevrenizdeki herkes bu güzel, şu daha güzel, bence şu.. Derken aklınız bir anda karışıyor ve karar vermekte zorlanıyorsunuz. Her şeyden önce vücudunuza tam oturan vücut ölçülerinize uyan gelinlik modellerini tercih etmelisiniz.

Hangi gelinlik bana yakışır ?

Uzun boylu hanımlarımız tam balık gelinlik modellerini tercih etmelidirler. Kısa boylu olanlar ise yarım balık olan gelinlikleri giymeleri gerekmektedir.

Eğer boyunuz uzun kollarınız ince ise, dar ve kol kısımları dantelli olan gelinlikleri tercih ediniz. Böylelikle zarif ve şık görüneceksiniz.

Elma tipi vücuda sahip olan bayanlar korse kullanmalıdır. Uzmanlar a tipi gelinlik modellerini elma vücutlu olanların giymesi gerektiğini söylüyor. Bunun dışında saten ve yakası yuvarlak olan gelinlikleri, kabarık modelleri tercih etmeyiniz!!

Armut tipi vücutlu hanımların kalçaları geniş olduğundan dolayı kabarık gelinlik modelleri giymeleri önerilir. Böylelikle beliniz daha ince görünecektir. Kabarık gelinlikler sizler için en uygun ve ideal olanıdır.

Fit ve düzgün bir vücuda sahip olan bayanlar hakikaten çok şanslılar. Güzelliğinizi ortaya çıkartmak için dekolteli, süslü, işlemeli ve dantelli modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun dışında eğer seviyorsanız, mini gelinlik modelleri size çok yakışacaktır. İşlemeli gelinlik modelleri kadınsı yönünüzü ortaya koyacaktır.

Balık tarzı gelinlikler ise genelde kum saatine benzer vücutlara önerilmektedir. Düşük omuzlu gelinlikler v yakalı olan modelleri sizi olduğunuzdan daha modern ve zarif gösterecektir.

Vücudunuza uygun gelinlik modellerini tercih edin. Nerenizde kusur varsa, ona göre önlem akın. Büyük beden, zayıf beden, ve diğer bedenlere sahip olan hanımlarımız aşağıda yer alan mankenlerin giydiği gelinliklere bakarak kendilerine pay çıkartabilirler.

bayan-gelinlik-modelleri farkli-gelinlik-modelleri gelinlik-modelleri kadin-gelinlik-modelleri yeni-sezon-gelinlik-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain