Menu

En güzel saç renkleri modelleri ve kataloğu

Her kadın eşsiz görünmek ister. Farklı ve eşsiz görünmenin baş etkeni saçlardır. Saçlarımıza değişik şekiller vererek yaptığımız değişikliklerin yanında farklı renkler ve tonlar kullanarak bu modelleri eşsiz hale getirebiliriz. Yeni saç renkleri 2016 yılında çığır açmaya devam ediyor. Bu yıl renkler geçen yıllara göre daha canlı, daha hareketli ve göz alıcı hale geliyor. Yeni saç renkleri 2016 uyarlamalarıyla hangi tonlarda kullanılıyor? Bu yeniliklere bir göz atalım:

Sarı saç

Geçmiş yılarda çok fazla göz önünde olmayan çilek sarısı bu yıl rövanşta. Saç renlerinde canlılık ve hareketliliğe kaçılan bu yılda özellikle genç ve orta yaşlı kadınların tercihi olan bu renk göz alıcı, ışıltılı ve iddialı bir görünüm oluşturmakta. Sarının platin ve diğer sıcak tonları da yine bu yıl göz önünde olacak.

Kahve tonları

Çikolata kahve bu yıl da yine radikal değişimlerden çekinenler için yaz-kış kullanılabilecek sıcak bir ton. Bu yıl kahvenin kızıl tonları geçmiş yıllarda olduğu gibi bu sene de vazgeçilmez renkler arasında yerini koruyor.

Kızıl aşkı

Kızıl geçmiş yıllara göre bu yıl tahtını daha doğal canlı renklere bırakmakta. 2016 yılında kızılın kahveyle karıştığı tonlar sık kullanılacak.

Bakır tonları

Bu sene bakırın tarçın tonlarına sonbahar-kış kreasyonlarında sık rastlıyoruz. Özelikle beyaz tenli bayanların denemeden geçmemesi gereken bu ışıltılı tonlar, geçmiş yıllardaki yerini koruyor.

Uçuk renkler

Yeni saç renkleri 2016 yılında yeni tasarımlarla göz kamaştırıyor.

Koyu renk saçların arasına atılan bir kaç ton açık gölgeler 2016’nın ve aşırı değişimlerden kaçınan fakat ışıltılı ve modern bir farklılık isteyen hanımların vazgeçilmezi.

Bu yıl gökkuşağı gibi renklendirilen saçlar genç hanımların vazgeçilmezi olacak. Saç renginde uç noktalara çıkan bu tasarım, saçların her yerinde istenilen tüm canlı renklerin uygulamasıyla yapılıyor ve ışıl ışıl, eğlenceli bir tasarım olarak karışımıza çıkıyor.

bayan-sac-renkleri-modelleri-ve-katalogu degisik-sac-renkleri-modelleri-ve-katalogu en-guzel-sac-renkleri-modelleri-ve-katalogu farkli-sac-renkleri-modelleri-ve-katalogu guzel-sac-renkleri-modelleri-ve-katalogu harika-sac-renkleri-modelleri-ve-katalogu kadin-sac-renkleri-modelleri-ve-katalogu sac-renkleri-modelleri-ve-katalogu-facebook sac-renkleri-modelleri-ve-katalogu-resimli sac-renkleri-modelleri-ve-katalogu

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain