Menu

En güzel saç modelleri renkleri ve görselleri

Saç trendleri her yıl düzenli olarak değişim göstermektedir. Her yıl yeni model ve renklerle karşımıza çıkan değişimleri beğenmemek elde değil. Saç trendleri 2016 değişimleri yine görmezden gelinecek gibi değil. Işıl ışıl modeller, göz alıcı renkler bu yıl da uygulanmaya hazır halde bizleri bekliyor.

Kendimizde yenilik yaparken mutlaka yılın modasını takip etmek isteriz. Yenilik denilince aklımıza ilk gelen saç renk ve modelleridir. Saç trendleri 2016 ‘ da daha göz alıcı, dikkat çekici, canlı model ve renklerden oluşmaktadır. Bu yıl dikkatleri saçlarımızla üzerimize çekmeye hazır olalım, en iddialı ve uçuk modeller bizleri bekliyor.

Trend en güzel saç renkleriyle dikkat çekin

Sarının platin ve diğer canlı tonları her yıl olduğu gibi bu yıl da göz önünde bulunuyor.

Çilek sarısı bu yılın vazgeçilmezlerinden biri olarak ön sıralarda yerini alıyor.

Tatlı ve kızıla çalan kahve tonları bu yıl sık sık karşımıza çıkacak.

Siyah renk bu yıl da yine vazgeçilmezler arasında yerini koruyor.

Bu yıla damgasını vuracak renkler sıcak ve ışıltılı tonlardır.

Trend saç modellerini merak ediyor musunuz?

Saç trendleri 2016 dediğimizde akla gelen ilk model lob modelidir. Uzun küt anlamına gelen bu modeli 2016 yılında birçok ünlüde görebilirsiniz. Bu yıl sık karışılacağımızdan bilmekte fayda var. Çünkü yılın trendleri arasında lob modeli ilk sırada yer alıyor.

Hafif dalgalı modeller, gerek kullanım kolaylığı gerekse şık ve doğal görünümünden dolayı bu yıl yine rövanşta.

Örgü ve örgülü topuzlar bu yıl bizlere şık olmanın yanı sıra bozulması zor örgülerle rahatlık sağlayacak.

Ombre ve uçuk renkli saçlar bu yıl hanımların vazgeçilmezi. Özellikle 2016 ‘ da göz önüne gelen mavi, yeşil, pembe gibi iddialı tonların bir arada kullanılması farkınıza fark katacak.

bayan-sac-modelleri-renkleri-ve-gorselleri degisik-sac-modelleri-renkleri-ve-gorselleri en-guzel-sac-modelleri-renkleri-ve-gorselleri farkli-sac-modelleri-renkleri-ve-gorselleri guzel-sac-modelleri-renkleri-ve-gorselleri harika-sac-modelleri-renkleri-ve-gorselleri kadin-sac-modelleri-renkleri-ve-gorselleri sac-modelleri-renkleri-ve-gorselleri-facebook sac-modelleri-renkleri-ve-gorselleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain