Menu

En güzel kullanışlı bornoz takımı modelleri

Her evde banyo veya duştan sonra kullanılan bornoz takımları, bir kızın çeyizinin de, olmazsa olmaz parçasıdır. Bornoz takımı modelleri markalarına göre renk ve model seçenekleriyle piyasa’ da satılmaktadır. Bornoz takımları arasında son dönemler de, rağbet görenler bambu bornoz takımı modelleridir.

Bambu bornoz takımının özellikleri

Piyasa’ da bambu bornoz takımı modellerinin neden diğerlerine göre alıcı bulduğunu kısaca sıralarsak;

Bambu yetiştirilirken kimyasal hiçbir madde kullanılmaz.

Gözenekli dokusu sayesinde, pamuğa oranla daha fazla ıslaklığı hapsetmektedir.

Bambu içeriğinde ki, kun maddesi sayesinde, anti bakteriyeldir.

Bambu bornozlar deride kesinlikle alerji yapmazlar.

Bambu bornoz takımı modelleri gibi piyasa da, satılmakta olan çok çeşitli bornoz takımları mevcuttur. Genellikle çeyizi için bornoz takımı satın alanlar, takımın için de, 2 adet baş havlusu ve erkek ve kadın için duş havlusu ve terlikleri olan modellerden satın almaktadırlar.

Naylon ve elyaf bornoz takımları, kullanışlı olmayan ve suyu güzel çekmeme özellikleriyle çoğu kişi tarafından tercih edilmezler. En kullanışlı ve sağlıklı bornoz takımları pamuklu olanlardır. Şimdiler de, bambu bornozların çıkması ve pamukludan daha da, sağlıklı olması sebebiyle, pamuklu bornozlar ikinci en çok tercih edilen bornoz takımları sıralamasına girmektedir. Kadife bornoz takımları, görsel olarak pürüzsüz olmaları açısından, hediyelik olarak daha çok satın alınmaktadırlar. Suyu emme özellikleri ise pamuklu ve bambuya göre oldukça düşüktür.

bayan-bornoz-takimi-modelleri bornoz-takimi-modelleri kadin-bornoz-takimi-modelleri moda-bornoz-takimi-modelleri yeni-bornoz-takimi-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain