Menu

En güzel kapalı tesettür gelinlik modelleri tasarımları

Son günlerde tesettür gelinlik sektörünün ayrı bir boyuta ulaştığını görmekteyiz. Bunun en büyük nedeni tesettürlü hanımların gelinlikler için daha çok tasarım olanlara yönelmelidir. Büyük bir talebin fark eden sektördeki üreticilerde üretimlerini daha çok tesettürlü gelinlik modelleri üzerine yoğunlaştırılmış bulunmaktadır. En güzel tesettür gelinlik modelleri içerisinde pek çok zevke uyuyacak farklı modelleri görmek mümkündür.

En güzel tesettür gelinlik modelleri örnekleri hakkında

En güzel tesettür gelinlik modelleri arasında hakim yaka modelleri görmekteyiz özellikle ithal markaların ürünlerini daha çok hakim yaka üzerine bu yaz sezonu için çalışmış oldukları görülmektedir. Daha çok işlemelerine de omuz başlarına yakalara ve kol uçlarına çalışılmış olan bu modeller bu sezon oldukça büyük beğeni toplamış bulunmaktadır.

İkinci olarak sayabileceğimiz sezonun en güzel tesettür gelinlik modelleri arasında yer alan model pileli modelleri olmaktadır. Rahatına düşkün olan gelin adayları için ideal olan pileli gelinlik modelleri arasında cepli modellerde ayrıca beğeni toplamaktadır. Cepli ve peynirli gelinlik modellerinde daha çok tül yerine kabarık kumaşlardan çalışmaların yapıldığını görüyoruz. Gelinlikleriniz için pileli modelleri tercih edebilirsiniz.

Üçüncü olarak güzel gelinlik tesettür modelleri arasında yer alan modellerden bir tanesi de tamamen dantelden yapılmış olan modellerdir. Özellikle de bu sezon ithal pek çok markanın tamamen dantelden yapılmış olan gelinlik modellerine ağırlık verdiğini görmekteyiz.

bayan-tesettur-gelinlik-modelleri-tasarimlari farkli-tesettur-gelinlik-modelleri-tasarimlari kadin-tesettur-gelinlik-modelleri-tasarimlari tesettur-gelinlik-modelleri-tasarimlari yeni-tesettur-gelinlik-modelleri-tasarimlari

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain