Menu

En güzel kapalı giyim pardesü modelleri

Tesettür modasının önde gelen isimlerinden bir çok marka, bu yıl da kadın güzelliğini ve şıklığını tasarımla buluşturdu. Tesettür içindeki kadının dışa yansımasını başarıyla sağlayan pardösü modelleri moda ruhu birleşti. Tesettür tarzı tercih eden kadının, her mevsim giymekte olduğu pardösüler, kullanım sıklığı nedeniyle çok farklı şekillerde üretilmekte. Bu da çeşitliliği arttırmakta.

Mevsimlere göre pardesü model çeşitleri

Yaz ayları için üretilen pardösüler, astar kullanılmadan tasarlanmaktadır. Terletmeyen, ince kumaşlardan dikilen pardösülerin boyları değişkendir. Ayak bileğine kadar inen modelleri de vardır, diz altında biten modelleri de. Diz altında biten modelleriyle, içte giyilen kıyafeti kombinlemek mümkündür. Ayak bileğinde biten modellerle kombinlenen parça da eşarptır. Diz altında sonlanan modellerde renklerin daha yumuşak olması, içe giyilen pantolon ya da etek rengine uyum sağlama çabasındandır. Sıcak aylar için üretilen pardesü modelleri armine markasının daha açık tonlarıyla vitrinlerde sergilenmektedir. Fermuarlı ve düğmeli modellerinin yanı sıra sadece kemerle kapanan modelleri de yaz ayları için tasarlanmıştır.

Kış ayları için üretilen pardösüler, astar kullanılarak tasarlanmaktadır. Soğuk aylar için üretilen pardesü modelleri armine markasında, yün ve kaşmir gibi, kalın ve sıcak tutan kumaşlar kullanılmaktadır. Kışlık pardösü modellerinde yine düğmeli ve fermuarlı modeller bulunmaktadır. Kış aylarında üretim renkleri koyu ağırlıktadır. Pardösüler, ayak bileğinde biten ve diz altı olmak üzere iki boydur.

bayan-kapali-giyim-pardesu-modelleri en-guzel-kapali-giyim-pardesu-modelleri farkli-kapali-giyim-pardesu-modelleri guzel-kapali-giyim-pardesu-modelleri kadin-kapali-giyim-pardesu-modelleri kapali-giyim-pardesu-modelleri-facebook kapali-giyim-pardesu-modelleri-resimli kapali-giyim-pardesu-modelleri moda-kapali-giyim-pardesu-modelleri yeni-kapali-giyim-pardesu-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain