Menu

en güzel iğne oyası örneklerine hayran kalacaksınız

ülkemizde el emeğinin önemi her geçen gün artıyor. özellikle en güzel iğne oyası örnekleri ile yapılmış birbirinden özel tasarımlar sayesinde birçok ev hanımının gözdesi oldu. binlerce örnek ve yapım tekniği ile 2016 iğne oyası ve örgü teknikleri oldukça özel işler.

iğne oyası anadolu’da yüzyıllardır yapılan ve beğenilen özel bir el işi. günümüzde internet teknolojileri ile beraber bu özel işler göz önüne daha çok gelmeye başladım. geçmişte bir çok kadın aralarında oya modelleri paylaşır, birbirlerine öğretirlerdi. şimdi ise görüntülü ve anlatımlı internet öğretmenleri aracılığı ile dünyanın her yerinden anadolu’daki bu zenginliği öğrenmeniz mümkün. facebook üzerinde en güzel iğne oyası örnekleri paylaşılıyor ve dünyanın her köşesinden ilgili kadınlar ile buluşuyor. işin ilginç yanı bazı beylerin en az hanımlar kadar konuya ilgili olması.

iğne oyası ustaları hangi ekipmanları kullanıyor ?

  • kolay iplik geçirici
  • plastik iplik sarıcı
  • şiş koruyucu
  • koruyucu şiş başlığı

2016 çeyiz takvimi her geçen gün ilerliyor. evlenmek üzere olan genç hanımlar en güzel iğne oyası örnekleri ile çeyizlerinizi süslemek artık çok kolay. ihtiyacınız olan ekipmanları temin ettikten sonra internetin karşısına geçin ve yaratıcılığınızı konuşturun. bu sayede çok daha sakin ve huzurlu bir insan olmanız da mümkün. oya işi hem sabır işi, hem de emek işidir.

ceyizlik-igne-oyasi-ornekleri cok-guzel-igne-oyasi-ornekleri

Yazma Kenarı Oya Modelleri 2016, İğne İşi Oya Örnekleri

facebook-igne-oyasi-ornekleri hos-igne-oyasi-ornekleri igne-oyasi-ornekleri resimli-igne-oyasi-ornekleri son-model-igne-oyasi-ornekleri sik-igne-oyasi-ornekleri yepyeni-igne-oyasi-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain