Menu

En güzel iğne oyaları ve örnekleri

İğne oyası kültürümüze has olan ve epey bir emek ile pratik isteyen bir örgü türüdür. Özellikle anadolu kesimlerinde yaygın olan bu kültür genellikle şehirlerde fazla bilinmese de kurulan internet siteleri aracılığı ile yakın zamanda pek çok kişinin bu iğne oyası yapımında haberi olmuş ve pek çok kişi bu uğraşı öğrenmek adına faaliyette bulunmuştur. Anlatımlı iğne oyası yapımı hizmetini bize sunan bu siteler ile adım adım oya tekniklerini öğrenebilir ve biraz da pratik yaparak kendi ürünlerimizi üretebiliriz.

Havlu kenarlarına

Yazmaların çevrelerine

Çeyizlik ürünlerin kenarlarına ve daha pek çok ürüne işleyebildiğimiz iğne oyaları bu ürünlerin değerlerini arttırdığı gibi aynı zamanda göze de daha güzel görünmelerine vesile olmaktadır. Anlatımlı iğne oyası videolarını izlemiş ve bu konuya zaman ayırmış pek çok kişi günümüzde bundan kazanç bile elde etmeye başlamış ve gelirlerinin büyük bir kısmını bu faaliyetten sağlamışlardır. Özellikle ev hanımlarımızın ve bizden yaşça büyük kadınlarımızın zaman geçirmek adına hobi olarak yaptığı bu işi günümüzde kadın erkek demeden herkes anlatımlı iğne oyası yapımı videoları ile öğrenebilmekte ve kendini geliştirerek bu mecradan iyi paralar kazanabilmektedir. Eğer bu işten para kazanma istediğiniz yoksa bile sadece kendi kullanımınız ve hediye etmek amaçlı yapacağınız ürünler için iğne oyası işlemeyi öğrenebilir ve yarattığınız ürünü hediye ettiğiniz kişinin yüzünde oluşan mutluluk ile siz de mutlu olabilirsiniz.

degisik-igne-oyalari-ve-ornekleri en-guzel-igne-oyalari-ve-ornekleri farkli-igne-oyalari-ve-ornekleri guzel-igne-oyalari-ve-ornekleri harika-igne-oyalari-ve-ornekleri igne-oyalari-ve-ornekleri-facebook igne-oyalari-ve-ornekleri-resimli igne-oyalari-ve-ornekleri-tumblr igne-oyalari-ve-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain