Menu

En güzel harika ötesi örgü atkı modelleri

Havaların soğumaya başlamasıyla giyilen kıyafetlerin sayısı ve kalınlığı artmaya başladı. Kış aylarında özellikle bayanların giyimlerinde büyük bir parça haline atkılar, kıyafetlerinizle yapılan kombinlerle daha şık görünümler sağlıyor. Sonbahar-kış sezonunda beğeniyle kullanılacak örgü atkılar arasında düğmeli modeller bulunuyor. Farklı desenlere ve renklere göre örülen atkılar dikkat çekici görünümlere sahiptir. Bu sezon karşımıza çıkacak atkı modelleri klasik formları dışında şal tarzında üçgen görünüme sahip olan örneklerdir.

Bu tür atkı örnekleri bohem görünümler yaratıyor. Yılın modasına göre yeni bir atkı örmeyi tercih edebileceğiniz gibi eski atkılarımızı birbirine dikerek de eskileri değerlendirebilirsiniz. Örgü atkı modellerinin tercih edilmesinin en büyük nedeni vücudu daha sıcak tutmasıdır. Atkı rengi seçimi yaparken farklı renkleri kullanabilir böylece soft kombinlerinizi hareketlendirebilirsiniz.

Bir başka atkı modeliyse geometrik ve asimetrik forma sahip olarak örülenlerdir. Bu formlar daha modern görünümlere sahip oluyor. Bohem bir görünüm yaratmak ve trend yaratmak için uzun, püsküllü ve geniş atkıları dolayarak da kullanabilirsiniz.

degisik-orgu-atki-modelleri en-guzel-orgu-atki-modelleri farkli-orgu-atki-modelleri guzel-orgu-atki-modelleri harika-orgu-atki-modelleri orgu-atki-modelleri-facebook orgu-atki-modelleri-resimli orgu-atki-modelleri-tumblr orgu-atki-modelleri yeni-orgu-atki-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain