Menu

En güzel farklı el emeği bebek yelek modelleri

Kış aylarında bebeklerinizin giymesi için öreceğiniz yelek modelleri, bebeklerin hassas cilde sahip olmasından dolayı tercih edilmektedir. El örgüsü yumuşak dokusuyla bebeğinizin tenine zarar vermez. Bebeğinizin kıyafetinin üzerine giydireceğiniz örgü yelek, üşümesine engel olacaktır. Bebeğini kalın mı giydirdim yoksa ince mi oldu diye tasalanan anneler, giydirdiği kıyafeti desteklemek için yelek tercih eder.

Hazırladığınız bebek yelek modellerine boncuk, kurdele de ekleyerek süslenmesini sağlayabilirsiniz. Yelekler parçalar halinde işlendikten sonra birleştirilebildiği gibi, tek parça halinde de işlenebiliyor. İpi kesmeden tek parça halinde örgü yelek yapabilirsiniz. Bebeğiniz için örebileceğiniz örnek modellerden biri mandalina dilimli bebek yeleğidir. Örgü deseninin mandalinayı andırması nedeniyle bu şekilde adlandırılan örnek yapıldıktan sonra harika bir görünüme sahip oluyor.

Soğuk günlerde bebeğinize giydirmek için öreceğiniz örgü yelekleri kendi elinizle yaparak emeğinizi verdiğiniz yeleği giydirebilirsiniz. Bahar ve kış aylarında giydirilen yelekler ile birlikte giydirilen kıyafetlerin rengine göre farklı renkler ve desenlerde yelekler örebilirsiniz. Tanıdıklarınızın yeni doğan bebekleri için yelek örerek de hediye edebilirsiniz.

degisik-el-emegi-bebek-yelek-modelleri el-emegi-bebek-yelek-modelleri-facebook el-emegi-bebek-yelek-modelleri-resimli el-emegi-bebek-yelek-modelleri en-guzel-el-emegi-bebek-yelek-modelleri farkli-el-emegi-bebek-yelek-modelleri guzel-el-emegi-bebek-yelek-modelleri harika-el-emegi-bebek-yelek-modelleri yeni-el-emegi-bebek-yelek-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain