Menu

En güzel eviniz için oturma odası takımları

Oturma odası mobilyaları 2016 yılına hem konforu hem de dekorasyonu beraber içeren tasarımlarıyla geliyor. Estetik görünüme sahip olan oturma odası takımları rahat ve geniş başlıklara sahip olan koltukların yanı sıra açılıp kapanabilen modelleriyle hanımların dikkatini çekiyor.

Açınıp kapanan mobilyaları içeren oturma odası takımları, misafirlerinizin geldiğinde kullanma olanağına sahip olmanızı sağlıyor. 2016 yılının oturma odası takımlarında hardal sarısı, yeşil ve tonları, kahverengi ile tonları gibi renkler göze çarpıyor. Tüm renklerin birbiriyle uyum içinde olduğu en çok tercih edilen tasarımlar arasındadır. Sade renklerden yana olanlar için aksesuar kullanımında canlı renklere gidilerek oturma odanızı renklendirebilirsiniz. Klasikten yana olanlar parıltılı aksesuarlar ve detaylar kullanarak muazzam bir görünüm elde edebilirler.

Tekli koltuk ve rahat geniş oturma grupları kullanılarak dizayn edilen oturma odası takımları 2016 yılında da yerini koruyor. Canlı renklere yer vermek isteyenlerse yaprak çizgilerini ve renklerini kullanarak oturma odasına hoş bir desen kazandırabilirler. Sıra dışılık ise herkesin tercih etmediği bir tasarım olmasa da estetik görünümün ön planda olduğu oturma odası takımları da yer alıyor.

Tasarımcılar bu tip oturma odası için leopar ve salaş görünümlere sahip mobilyaların seçilerek hoş bir görünüm oluşturulabileceğinden yanalar.

fakrli-oturma-odasi-takimlari harika-oturma-odasi-takimlari oturma-odasi-takimlari-facebook oturma-odasi-takimlari yeni-oturma-odasi-takimlari

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain