Menu

En güzel el emeği bayan örgü çanta modelleri

Evde kalmış, şapkadan veya kazak örgüsünden arda kalan iplerinizi değerlendirmek için mükemmel bir tavsiyemiz olacak; onlardan küçük çanta veya cüzdan elde etmek. En güzel örgü çanta modelleri yaratmak için malzeme arayışına girmenize gerek yok, artan ipleriniz size yetecektir. En güzel örgü çanta modelleri için tek tavsiyemiz aynı marka ipleri kullanırsanız daha iyi olacaktır. Bir tığ ile zincir çekerek ilmekleri kendiniz belirleyerek trabzan yapın. Yalnızca uzun bir trabzan örerek uzun olan bir kısmı alttan alarak ram orta kısma dikerek sabitleyin. Böylelikle cep gibi bir görüntü oluşacak. Daha sonra üst kısımda kalan uzun örülmüş bölümü de çantanın ağzını kapatmak için üzerine düğme dikin. Çantanın saçları için 2 parmak kalınlığa kadar örülmüş üç trabzanı saç örgüsü yaparak çantanın yanlarında birleştirin. Hem kolay örülmüş bir çanta olacak ve içerisine telefon ve cüzdanınız sığacaktır.

Özgün çanta tasarımları fark yaratıyor

Geri dönüşüm evrelerinde en fazla naiflik ve estetiklik kazanabileceğiniz bu tarz tarifler sayesinde ortamlarda ki en güzel aksesuarların sahibi sizler olacaksınız. En güzel örgü çanta modelleri ve bu modellerin somut düzene aktarım aşamalarında mevcut örnekler ile birlikte sizlerin hayal güçlerinizi de işin içine dahil etmeniz ortaya çok daha fazla başarı çıkaracaktır. El emeği göz nuru çanta modelleriniz sayesinde her açıdan büyük kazançlar sağlamak sizleri çok mutlu edecek.

degisik-el-emegi-bayan-orgu-canta-modelleri el-emegi-bayan-orgu-canta-modelleri-facebook el-emegi-bayan-orgu-canta-modelleri-resimli el-emegi-bayan-orgu-canta-modelleri-tumblr el-emegi-bayan-orgu-canta-modelleri en-guzel-el-emegi-bayan-orgu-canta-modelleri farkli-el-emegi-bayan-orgu-canta-modelleri guzel-el-emegi-bayan-orgu-canta-modelleri harika-el-emegi-bayan-orgu-canta-modelleri yeni-el-emegi-bayan-orgu-canta-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain