Menu

En güzel dekoratif banyo için sakallı ipten klozet takımı modelleri

klozet takımları, banyonuzu güzelleştiren ve modernlik katan banyo aksesuarlarıdır. klozet takımlarına hem şık hem de renkli bir görünüm kazandırmak için sakalları ipleri kullanabilirsiniz. birbirinden renkli sakallı ipler ile banyonuzun rengine uygun ipi seçerek banyonuz ile kombinleyebilirsiniz. sakallı ipten klozet takımlarını hem kendi banyonuza hem de hediyelik örebilirsiniz.

sakallı ipten klozet takımlarını yapmak çok keyifli

  • sakallı ipten klozet takımı yapacak okuyucularımız öncelikle banyolarına uygun sakallı ipler seçmeliler. bir renk ya da birden fazla renk ile banyolarına renk katacak klozet takımları yapabilirler.
  • klozet takımları, banyo paspası, klozet altı paspası ve klozet kapağı örtüsünden oluşur. bu 3iü banyo klozet takımları banyolarınızı hem temiz tutar hem de güzel birer görünüm ve şıklık sağlar.
  • sakallı ipten klozet takımı yapmak için kalın olan sakallı ipleri tercih etmelisiniz. biz 8 numara şiş kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
  • renk renk sakallı iplerin kalın olanlarından resimde gördüğünüz gibi örüyorsunuz. isterseniz düz isterseniz motifli şekilde de klozet takımlarınızı örebilirsiniz. düz renkte öreceğiniz paspas ve klozet kapaklarını aynı ölçüde dümdüz kare yada dikdörtgen şekilde örebilirsiniz.

eğer birden fazla renk ya da motifli örmek isterseniz de ortalarına motifleri farklı renklerde örebilir, ya da birleştirebilirsiniz.

sakallı ipten klozet takımları banyonuza şıklık katacak ve hijyenik açıdan da ailenizi ve banyonuzu koruyacaktır.

banyo-icin-sakalli-ipten-klozet-takimi-modelleri-facebook banyo-icin-sakalli-ipten-klozet-takimi-modelleri-resimli banyo-icin-sakalli-ipten-klozet-takimi-modelleri-tumblr banyo-icin-sakalli-ipten-klozet-takimi-modelleri degisik-banyo-icin-sakalli-ipten-klozet-takimi-modelleri en-guzel-banyo-icin-sakalli-ipten-klozet-takimi-modelleri farkli-banyo-icin-sakalli-ipten-klozet-takimi-modelleri guzel-banyo-icin-sakalli-ipten-klozet-takimi-modelleri harika-banyo-icin-sakalli-ipten-klozet-takimi-modelleri yeni-banyo-icin-sakalli-ipten-klozet-takimi-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain