Menu

En güzel dantel seccade modelleri

Toplumumuzda önemli yere sahip olan danteller, özellikle çeyizleri süsleyen, evlere hoş bir görünüm kazandıran el emeği verilen işlemelerdir. Danteller tek başına bir şaheser olmasının yanı sıra perde, yatak örtüsü, seccade gibi kullanılan malzemelerin üzerine de işlenmektedir. Dinimizin gereği olarak namaz kılan insanların evlerinde bulunan seccadelerin üzeri el sanatlarıyla süslenerek hoş görünümler kazandırılıyor. Çiçek dantelli örneklerle sıklıkla karşılaşılan dantel seccade modellerinin yanı sıra kabe işlemeli dantel seccade modelleri de bulunmaktadır.

Hoş manzara işlemeleri de seccadeler üzerinde bulunmaktadır. Şehir tasviri olarak karşımıza çıkan seccade modelleri de vardır. İşlediğiniz dantel örneğinin altına kaymayacak bir kumaş işleyerek dantel seccadenizi tamamlayabilirsiniz. Dantel işçiliğine önem veren ve dantelli işlemeleri kullanmaktan büyük zevk alan bayanlarımız evlerinde kendilerine ve çocuklarının çeyizlerine çeşitli örnekler işlemektedir. Dantel seccade modelleri arasında en çok hoşunuza gidenleri seçerek misafirleriniz geldiğinde kullanmaları için sunabilir, kızlarınızın çeyizlerine ekleyebilirsiniz. Cami figürlü dantel seccade örneklerini inceleyerek, işlemeye başlayabilirsiniz. Her renkte kumaş seçerken, işlediğiniz danteli üzerine dikmeniz, seccadenizi tamamlamanız için yeterli olacaktır.

??????????????????????

dantel-seccade-modelleri-resimli dantel-seccade-modelleri-tumblr dantel-seccade-modelleri degisik-dantel-seccade-modelleri en-guzel-dantel-seccade-modelleri farkli-dantel-seccade-modelleri harika-dantel-seccade-modelleri

My beautiful picture

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain