Menu

En güzel dağınık topuz saç modelleri ve renkleri

Yapımı son derece pratik ve kolay olmasına karşın estetik ve şık görüntüsüyle her türlü ortama uyum sağlayabilme özelliği dolayısıyla oldukça yaygın bir şekilde tercih edilen dağınık topuz modelleri biz bayanlara rahatlığı ve zarafeti bir arada vadetmektedir. Dilerseniz düğün, davet, mezuniyet töreni gibi özel günlerinizde, arzu ederseniz günlük hayatın rutini içerisinde rahatlıkla kullanabileceğiniz dağınık topuzlar bu yönüyle bizler için pek çok açıdan hayat kurtarıcı niteliktedir.

Modası hiç geçmeyen güzellik

Geçmiş dönem fotoğraflarını incelediğimizde ya da eski filmleri izlediğimizde o dönemlerde de dağınık topuzun fazlasıyla yapıldığını fark ediyoruz. Zaman içerisinde özellikle kadın modasında pek çok şey değişti, birçok moda akımı tarihe karıştı; ama dağınık topuz modelleri her dönem bizler için arz ettiği önemi korumayı başardı. Bu durumun bu şekilde gelişmesinde en büyük pay; bu modelin zamansız şıklıklara son derece rahat bir biçimde olanak sağlamasındadır. Yani hiç beklemediğiniz bir anda şık bir görünüm sergilemeniz gerektiğinde dağınık topuzla bu isteğinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Dağınık topuz nasıl yapılır?

Yukarıda dağınık topuzu bu kadar övdük; peki, evlerimizde dağınık topuzu ne şekilde uygulayabiliriz? Bunun için öncelikli olarak:

Saçlarınızı maşa ya da bigudi yardımıyla sarın ve saçın ön kısmını daha sonra şekil vermek üzere ayırın.

Ensenizde kalan saçlardan rastgele olarak şekilde tutamlar aldıktan sonra tokalarla bu tutamları tutturun. Güzel bir görünüm elde edebilmek için tokaların dışarıdan görünmemesine dikkat edin.

Saçınızın ön kısmında ayırdığınız saçlarınızı başınızın arka kısmına alarak tokalarla tutturun ve topuzunuz dağılmadan sabit kalabilmesi için saçınızın tamamına saç spreyi sıkın.

İşte böylesine kolay bir şekilde dağınık topuz modelleri arasından beğendiklerinizi kendi başınıza, oldukça kolay yöntemlerle uygulayabilirsiniz.

bayan-daginik-topuz-sac-modelleri daginik-topuz-sac-modelleri-facebook daginik-topuz-sac-modelleri-resimli daginik-topuz-sac-modelleri en-guzel-daginik-topuz-sac-modelleri farkli-daginik-topuz-sac-modelleri guzel-daginik-topuz-sac-modelleri kadin-daginik-topuz-sac-modelleri yeni-daginik-topuz-sac-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain