Menu

En güzel çocuk saç modelleri ve örnekleri

Çocuk saç modelleri kesim olarak ve cinsiyete göre değişiklik gösterir. Bunlardan kız çocukları için olanları:

Kısa saç modelleri,

Küt kesim,

Kaküllü kesim,

Uzun saç modelleri,

Katlı kesim,

Küt kesim,

Uç kısmı oval olan şeklinde söylenebilir ve seçenekleri arttırmak da elimizdedir. Çocuk saç modelleri erkek çocuklar için:

Kısa kesim

Modeli kesim, genelde ünlü bir futbolcunun saç modeli ya da dönemin modası.

Çocuk saç modelleri olarak kesimlerin dışında yapılabilecek modeller de vardır. Mesela kız çocukları için uzun saçlar örülebilir. Çok değişik örgü modelleri vardır ve çok da şık durmaktadır. En klasik model atkuyruğudur. Saçlar için model ile birlikte aksesuar kullanımı da çok güzel olmaktadır. Saç bantları ya da renkli güzel tokalardan da yararlanılabilir.

Bir daha düşünmek gerek

Çocukların saçları pırıl pırıl ve sağlıklıdır. Her ne kadar büyümek için can atsalar ve büyüklerin yaptıkları şeyleri yapmak isterseler de, saçlarına maşa yapmak ya da fön çekmek gibi, onları ikna etmek ve en azından bir yaşa kadar engellemek yetişkinlerin görevidir. Çok küçük yaşlarda yapılan maşa ya da diğer işlemler saçlarına zarar verebildiği gibi daha ciddi sorunlara da sebep olabilir. Değişik kesimlerin denenmesi, ısıl işlemler dışında yollar ile saçlara bukle verilmesi ya da farklı tarz saç aksesuarları kullanılması gibi farklı çözümler bulunabilir.

cocuk-sac-modelleri-ve-ornekleri-facebook cocuk-sac-modelleri-ve-ornekleri-resimli cocuk-sac-modelleri-ve-ornekleri-tumblr cocuk-sac-modelleri-ve-ornekleri degisik-cocuk-sac-modelleri-ve-ornekleri en-guzel-cocuk-sac-modelleri-ve-ornekleri farkli-cocuk-sac-modelleri-ve-ornekleri guzel-cocuk-sac-modelleri-ve-ornekleri harika-cocuk-sac-modelleri-ve-ornekleri yeni-cocuk-sac-modelleri-ve-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain