Menu

En güzel bayanlar için saç modelleri ve renkleri

Saç modelleri ve renkleri 2016 yılında gözden gelinemez yenilikler ve uygulamalarla hizmete sunulmuştur. Geçmiş yıllardaki saç modelleri, yapılan ufak değişikler ve süslemelerle daha ışıltılı ve canlı hale getirilmiştir. Bu yılın trendi olarak özellikle iddialı renkler ön planda. Gökkuşağının tüm renkleri uygulanarak saçlara fazlasıyla hareketlilik katan mavi, yeşil, mor gibi renklerin bir arada kullanmasıyla yapılan tasarımlar, doğanın parçası gibi hissettiren tasarımlar bu yıl hanımların gözdesi.

Ombre bu yıl yine vazgeçilmezler arasında ilk sırada. Saç uçlarına doğru ışıltı vermek amacıyla yapılan ombre, özellikle koyu tonların üzerinde fazlasıyla doğal bir görünüm elde etmeyi sağlıyor.

Balyaj da geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda tahtını yeni bir uygulamaya bırakmadı. Koyu gölgelendirmeler ve saçların arasına atılan küçük ışıltılarla adeta bir prensese benzeyebilirsiniz.

Saç modelleri ve renkleri 2016 yılında model ve renk uyumuyla birlikte girdi.

Bu yılın en gözde modeli olan lob, uzun küt modelidir. Bu model balyaj veya ombre ile birleştiğinde harika bir görüntü elde edersiniz. Üstelik kullanması ve bakımı da oldukça kolay olan bu model ünlülerin de gözdesi oldu.

Uzun doğal dalgalara sahip saçlar geçmiş yıllardaki yerini bu yıl da koruyor. Özellikle koyu renkli saçlarda ombre ile birlikte kullanıldığında saçınız dağınıkken bile şık görünür.

Kısa saçlarda bu yıl küt modellere yönelme oldu. Küt modeller sarı tonlarıyla birleştirilerek fazlasıyla asil ve çekici bir görüntü ortaya çıkar.

Erkeksi modellerde de yine sarı saç kullanımı aşırı iddialı görünmenize neden olur. Bu yıl yine bu modeller, özellikle yuvarlak yüzlü ve ince boyunlu hanımlarda adeta bir model havası yaratır.

Saç modelleri ve renkleri 2016’da bir bütün olarak geçmiş yıllara göre çok daha fazla uyum içinde olmakla beraber, saçlarımıza canlılık ve hareketlilik katacak.

bayanlar-icin-sac-modelleri-ve-renkleri-facebook bayanlar-icin-sac-modelleri-ve-renkleri-resimli bayanlar-icin-sac-modelleri-ve-renkleri-tumblr bayanlar-icin-sac-modelleri-ve-renkleri degisik-bayanlar-icin-sac-modelleri-ve-renkleri en-guzel-bayanlar-icin-sac-modelleri-ve-renkleri farkli-bayanlar-icin-sac-modelleri-ve-renkleri guzel-bayanlar-icin-sac-modelleri-ve-renkleri yeni-bayanlar-icin-sac-modelleri-ve-renkleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain