Menu

En güzel bayan lc waikiki elbise ve kıyafet modelleri

Ülkemizde en çok rağbet gören moda markalardan birisi kuşkusuz lc waikiki’dir. Her sene çok farklı ürün çeşitleri ile gözümüzü doyurmaktadır. Benim gibi her daim yeniliğe aç ve modayı yakından takip eden birisiyseniz, yeni sezon lc waikiki elbise modelleri tam size göre!

Hanımlar bu sene yine tercihlerini o çok sevdiği marka lc waikiki’den yana kullanacak ve asla pişman olmayacaklar. Yeni kıyafet modelleri ile sizlerde fark yaratacak, çevrenizi etkileyeceksiniz. Üstelik lc waikiki 2016 elbise modelleri resmi sitesinde %10, %30 ve hata %50 indirimli olarak satışa sunulmaktadır. Nette belki de güvenerek alışveriş yapabileceğiniz sitelerin başında lcwaikiki.com gelmektedir.

Marka pek çok ürünüyle dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Özellikle ayakkabı modelleri, ceket ve kabanlar, çantalar, spor giyim çeşitleri, jean, hırka ve kazak gibi ürünler yeni tasarımları ile sizleri etkisi altına alacak. Lc waikiki özellikle kumaş anlamında piyasada yer alan markaların bir çoğundan daha kalitelidir. Ürünlerinde dijital baskılara ağırlık vermektedir. Sade elbise modellerini bulabildiğiniz gibi aynı zamanda desenli, renkli ve farklı yeni sezon kıyafetleri bulabilmektesiniz.

Sizlerde hem ucuz ve uygun olsun diyorsanız, lc waikiki değişik elbise modellerinden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Ülkemizde bir çok ilde, ilçede ve semtte mağazaları bulunmaktadır. Fiyatlar hem internette hem mağazalarında aynıdır. Üstelik internetten beğenmiş olduğunuz bir ürünü, mağazaya giderek yerinde görebilir, aynı fiyata satın alabilirsiniz.

Lc waikiki demek moda demek !

Bana göre ülkemizde modaya yön veren markalardan birisi lc waikikidir. O kadar çok ürün çeşidi var ki.. Bu ürünlerle mükemmel ve hiç kimsede olmayan elbise kombinleri yapılabilmektedir. Renkleriyle, tasarımlarıyla ve kalitesiyle marka, bir çok moda severin duygularına hitap etmektedir. Dilerseniz gelin markanın 2016 elbise modellerini ve fiyatlarını inceleyelim.

Bayan elbise fiyatları: 19,90 tl, 29,95 tl, 49,90 tl, 59,90 tl arasında değişmektedir

Gömlek: 15 tl

Bluz: 14 tl

Tunik: sadece 9 tl

Etek: 10 tl

Jean: 20 tl

Ceket: 30 tl

Yukarıdaki belirtilen fiyatlar en düşük satışa sunulan fiyatlardır. Görüldüğü gibi pazardan ve sudan ucuz. İşte bu yüzden lc waikiki ” iyi giyinmek herkesin hakkı” diyerek fiyatlarda hep indirim yapıyor.

bayan-lc-waikiki-elbise-ve-kiyafet-modelleri farkli-lc-waikiki-elbise-ve-kiyafet-modelleri guzel-lc-waikiki-elbise-ve-kiyafet-modelleri lc-waikiki-elbise-ve-kiyafet-modelleri yepyeni-lc-waikiki-elbise-ve-kiyafet-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain