Menu

En güzel bayan farklı şort modelleri ve kombinleri

Kadınların kıyafet seçenekleri çok çeşitli olmaktadır. Yaz kış giyilen parçalardan biri de, şortlardır. Kışın opak çoraplarla giyilen şortlarla da, çok güzel kombinler yapan kadınlar, yazın birbirinden farklı model ve renkte ki, şortlar giyerek gece gündüz değişik kombinler yaratmaktadırlar.

Vücut tipine göre nasıl şort giyilmelidir?

Şort giyerken yalnızca trendleri takip etmek yetersiz kalacaktır. Çünkü herkes vücut tipine uygun şort giymelidir. Vücut tipinize uygun olacak şort tiplerini kısaca sıralarsak;

Kısa boylular, yüksek bel,

Uzun boyluysanız, orta boy şortlar,

Düz hatlara sahip olanlar, pilili ve geniş,

Geniş kalçalılar koyu renk şortlar ve açık renk bluzlar,

Üst bacakları geniş olanlar diz üstü,

Şortlar giymeliler. Şortları günlük hayatta yazın giyebileceğiniz gibi kışın da, giyebilirsiniz. Şort modelleri bayan seçenekleri, çok olduğu için önemli olan size hangi model şortun yakışacağıdır. Desen ve renk olarak şort modelleri bayan çeşitleri, çiçekliler, dantel detaylılar, jean şortlar, abiye kumaş şortlar olarak farklılık gösterse de, her model şortu giymeye çalışmak yanlış bir davranıştır.

Yaz aylarının gündüz sıcağında kısa şort giydiyseniz mutlaka koruyucu faktörlü güneş kremi sürmelisiniz. Yüksek kesim şortlar kısa boylu hanımlar için ideal modellerdendir. Akşam saatlerinde, giyiyorsanız hafif topuklu bir ayakkabıyla çok doğru bir kombin yaratmış olursunuz. Şort modelleri bayanlar için üretici firmaların koleksiyonlarında, farklı beden seçenekleriyle satılmaktadır.

bayan-sort-modelleri-ve-kombinleri en-guzel-sort-modelleri-ve-kombinleri farkli-sort-modelleri-ve-kombinleri guzel-sort-modelleri-ve-kombinleri kadin-sort-modelleri-ve-kombinleri sort-modelleri-ve-kombinleri-facebook sort-modelleri-ve-kombinleri-resimli sort-modelleri-ve-kombinleri-tumblr sort-modelleri-ve-kombinleri yeni-sort-modelleri-ve-kombinleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain