Menu

En güzel bayan etek modelleri ve çeşitleri

Güzel etek modelleri deyince yüzlerce etek modelinden bir tanesini ayırmak zor oluyor. Spor, klasik, resmi, asimetrik, tasarım ve daha nicesi arasından budur demek zor, hepsinin yeri hepsinin özelliği hepsinin güzelliği kendine has. Güzel etek modelleri özel bir değerlendirme gerektirir. Yani bana göre güzel olan bir etek size güzel gelmeyebilir, görecelidir. Etek modellerine bakıca genel anlamda,

Kalem etek

Mini etek

Uzun etek

Volanlı etek

Pilili etek

Çan etek

Pili kaşe etek

Kloş etek

Anvelop etek

Olarak isimlendirilir. Elbette ki bunların dışında etek modelleri de vardır ancak bunlar akla ilk gelen gruptur. Güzel etek modelleri arasında hem sizin tarzınızı yansıtan hem de vücut yapınıza uygun olanı mutlaka vardır.

Etek kombinleri

Etekleri kombinlemek biraz zaman gerektirir. Emek verilince de güzel bir görünüm elde edilir. Etek ile güzel kombinler yapmak için dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar vardır:

Seçtiğiniz etek vücut yapınıza uygun olmalıdır yani basen bölgeniz geniş ise mümkün olduğunca dar etekleri, tersi durumda da geniş mesela volanlı etekleri tercih etmeniz iyi olacaktır.

Etek modelini belirledikten sonra sırada bluz belirlemek vardır. İnce bir yapınız varsa hacimli etekler ile bol bluzları kombinlemenizde sıkıntı yoktur. Ancak durum böyle değilse biri bolsa diğerinin dar olması daha iyi olacaktır.

bayan-etek-modelleri-ve-cesitleri farkli-bayan-etek-modelleri-ve-cesitleri guzel-bayan-etek-modelleri-ve-cesitleri moda-bayan-etek-modelleri-ve-cesitleri yeni-bayan-etek-modelleri-ve-cesitleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain