Menu

Elişi dantel pike takımı modelleri ve örnekleri

Evlilik telaşında olan hanımların en tatlı aşamalarında dantel takımların yeri bir hayli önemlidir. Özellikle de dantel pike takımı yapılışı aşamalarında karşınıza birbirinden farklı modellemelerin çıkacağınız söylemek isteriz. Dantel pike takımı yapılışı ve kendi evlerinize monte edilişi için sizlerin öncelikle ne tarz bir pike oyası kullanacağınıza dair karar vermeniz lazım. Bunun akabinde de dantel pike takımı yapılışı aşamalarınız çok daha hızlanacaktır. Dantel pike takımı yapılış için karşınıza birbirinden farklı modellerde çıkacaktır. Bu modelleri rahatlıkla el işlerinize monte edebilecek ve gerçekten de ömürlük bir çeyiz elde edebileceksiniz.

Çeyizlik pike takımı modellerinde dikkat edilmesi gereken noktalar:

Çeyizlik pike takımı modellerinde dantel işlemelerin yanı sıra, dikkat etmeniz gereken bir takım noktalarda olmalıdır. Bu sebepten de sizler için pike takımı modellerinin çok daha güzel bir görünüm elde edebilmesi için birkaç küçük eklemede bulunmanızı tavsiye ederiz. Bu tavsiyelerimizden bazıları da şu şekildedir;

Dantelli pike takımlarınızın bölümlerine saten bir parça ekleyebilir ve çok daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Pike takımlarında ki renk uyumunun da önemi bir hayli fazladır. Bu sebepten de ev duvarlarınız ile uyumlu modellerin üzerine durmalısınız.

Pike takımı kenar işlemlerine bir takım figürlerde bulunabilir ve bu sayede de kendiniz için ömürlük bir çeyiz elde edebilirsiniz.

Tüm bu hususları dikkate alarak harekete geçtiğiniz takdirde de, sorunsuz bir el işi aşaması kaydedebilirsiniz.

degisik-elisi-dantel-pike-takimi-modelleri elisi-dantel-pike-takimi-modelleri-facebook elisi-dantel-pike-takimi-modelleri-resimli elisi-dantel-pike-takimi-modelleri-tumblr elisi-dantel-pike-takimi-modelleri en-guzel-elisi-dantel-pike-takimi-modelleri farkli-elisi-dantel-pike-takimi-modelleri guzel-elisi-dantel-pike-takimi-modelleri harika-elisi-dantel-pike-takimi-modelleri yeni-elisi-dantel-pike-takimi-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain