Menu

eldivenli farklı örgü banyo lif modelleri

lif modelleri içeriğindeki tasarımlardan bir tanesi eldivenli lif modelleridir. kullanım açısından pratik olan ve duş sırasında vücudumuzu daha iyi bir şekilde mikroplardan arındırmak için, eldivenli lif modelleri kullanılabilmektedir. görünüşü açısından ve kullanımı açısından odlukça yararlı olan bu modellerde, parmak boğumlarının da çok iyi ayarlanması gerekmektedir. ayrıca, eldivenli bir lif tasarımı yapılacağı zaman, parmaklarının her birinin renkleri de farklı olarak örülebilmektedir. bu genelde çocuklar için daha renkli tasarımlarda uygulanabilen bir modeldir. yine eldivenli lif modellerinde oldukça geniş bir yelpaze bulunmaktadır. her biri, güzel bir şekilde banyolarımızda kullanabileceğimiz ve aynı zamanda güzel bir tasarıma sahip olan lif modelleridir.

eldivenli lif modeller ve tasarımları

güzel bir lif modeli içerisinde eldivenli tasarım yapmak zor değildir. sadece parmakların iyi bir şekilde hizasını belirlenmesi ve ona göre bir örme işleminin yapılması gerekmektedir. aynı zamanda el bileğine uygun bir ölçümde ayarlanmalıdır. böylece elin rahatlıkla sığabileceği ve duş alırken eldivenli lif takıldığında düşmeyecek bir lif örülmüş olacaktır.

renk konusunda sınır yoktur her renkte örülebilir,

yüzük parmağında sanki yüzük varmış gibi farklı bir renk kullanılabilir,

üzerine çeşitli hayvan figürleri, küçük çiçekler ya da uğur böcekleri eklenebilir,

güzel bir kardan adam yapılabileceği gibi düz ve sade bir modelde yapılabilmektedir.

eldivenli lif modellerinde seçim, yapacak olan kişiye o kişinin eldivenli lifi vereceği kişiye bağlıdır. yine de çocuklar için daha renkli ve güzel temalı eldivenler örülebilir.

degisik-eldivenli-orgu-banyo-lif-modelleri eldivenli-orgu-banyo-lif-modelleri-facebook eldivenli-orgu-banyo-lif-modelleri-resimli eldivenli-orgu-banyo-lif-modelleri-tumblr eldivenli-orgu-banyo-lif-modelleri en-guzel-eldivenli-orgu-banyo-lif-modelleri farkli-eldivenli-orgu-banyo-lif-modelleri guzel-eldivenli-orgu-banyo-lif-modelleri harika-eldivenli-orgu-banyo-lif-modelleri yeni-eldivenli-orgu-banyo-lif-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain