Menu

Elbise süsleme çalışmaları ve modelleri

Bazı elbiseler çok nadir giyilmesine rağmen fiyatları da el yakar. Bu nedenle önceden aldığınız ve birkaç defa giydiğiniz elbiseyi süsleyerek değiştirmeniz yeni bir elbise almaktan daha hesaplı olacaktır. Bunun için de ya taşlar ve boncuklardan, düğmelerden faydalanırız ya da kumaşlardan faydalanırız. Elbise süsleme modelleri için elbisenizin kumaşından veya o renk ve kumaşla uyumlu olabilecek kumaş parçalarından yaka, kemer veya kurdele yaparak elbiselerinize monte edip yeni bir elbise gibi kullanabilirsiniz. Hatta elbise süsleme modelleri içinde yer alan boncuk gibi malzemelerle elbisenizin üstüne dizgiler yapıp elbisenizi değiştirebilirsiniz.

Ayrıca küçük birkaç düğmeyi elbisenizde gerekli yerlere dikerek elbisenizin havasını değiştirdiğiniz gibi değişik bir elbise giyme havasında olabilirsiniz. Özellikle bazı elbiseler birkaç kere giyilip, dolapların ücra köşelerinde kendilerine yer buluyor. Elbiselerde yapılacak küçük güncellemeler sayesinde farklı elbiseler elde edebilirsiniz. Böylece gayet tasarruflu bir şekilde bir elbiseyi farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

Biraz yaratıcılık ve ek malzemeler elbise süsleme modelleri konusunda size yeterli gelecektir. İstediğiniz modelleri kendiniz de yapabilirsiniz. Özellikle düz elbiselere küçücük detaylar ile hareket katabilirsiniz. Bir kolyeyi elbise ile bütün hale getirebilirsiniz. Deniz kabuklarından eklemeler yapabilirsiniz. Değerli taşları kullanarak elbiselerine hareket getirebilirsiniz. Gayet sade bir elbiseyi gece kıyafeti haline bile getirebilirsiniz. Önemli olan dokunuşları kararında yapmaktır. Hayal gücünüzü kullanabilir ve önceki örneklerden de faydalanabilirsiniz.

basit-elbise-susleme-calismalari elbise-susleme-calismalari-basit elbise-susleme-calismalari-facebook elbise-susleme-calismalari-kolay elbise-susleme-calismalari-resimli elbise-susleme-calismalari-tumblr elbise-susleme-calismalari farkli-elbise-susleme-calismalari kolay-elbise-susleme-calismalari

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain